tavan potkrovlje Novi Sad (1.714 oglasa)

Novi Sad, Futoška, Futoska, 4.0, 183m2, 340000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 102462, II/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, pogodan za pp. U ponudi stan na top lokaciji, kompletno renoviran,sa... više

340.000€ (1 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 183m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Telep - Nov jednoiposoban stan ID#1001247

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Ćirila i Metodija. Predstavljamo vam nov, neuseljavan po strukturi jednoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini... više

128.750€ (3 218 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 105m2, 240000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 118938, V/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

240.000€ (2 285 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Telep, , 1.5, 39m2, 95000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 133780, II/, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. Prodaje se odmah useljiv jednoiposoban stan u novogradnji na Telepu. Stan... više

95.000€ (2 435 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Telep, Petefi Šandora , 0.5, 31m2, 92000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 133928, III/V, novogradnja. Na prodaju odlicna odmah useljiva garsonjera 31m2 u Petefi Sandora ulici ( kompleks Atrijum). Treci... više

92.000€ (2 967 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, , 1.5, 27m2, 73000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 132776, PR/, u izgradnji. Na prodaju u izgradnji manji jednoiposoban stan u blizini Zeleznicke stanice i Sajma. Stan je 27m2... više

73.000€ (2 703 €/m²)

  • 2 soba
  • 27m²

Novi Sad, Centar, Železnička, 4.0, 108m2, 394200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 121999, III/, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

394.200€ (3 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 3.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 270680€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094955 - LUX triplex u izgradnji na Vidovdanskom naselju, 3.5km od centra grada. Izuzetno kvalitetna gradnja, kupci sami... više

270.680€ (1 853 €/m²)

  • 4 soba
  • 146m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 1.5, 46m2, 115000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, moze zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Podbara, Bele Njive, 1.5, 37m2, 140650EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 127538, VPR/, klima, lift, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. Prodaje se potpuno nov, lepo opremljen stan... više

140.650€ (3 801 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Kornelija Stankovića, 2.0, 49m2, 147000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovica ulici.... više

147.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 7.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101832. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se namešten, i sve je već u ceni stana. Renoviran, bez dodatnih... više

150.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1/5 spratova