Za upit suma pronađeno 823 oglasa

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

118.141€ (4 219 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 4/6 spratova

Jedinstvena ponuda veci luksuzni stan u WING kompleksu

Akva Park, Jagodina

133.650€ (1 518 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • 4/6 spratova

Banatić, Novi Sad

141.831€ (4 171 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4.sprat

VOZDOVAC TROSARINA 88m2 , T+L , 320000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Trosarina, Save Maskovica, 3.5, 88 m2 sa lodjom i terasom, IV od VIII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

320.000€ (3 636 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • 4.sprat

Sajmište, Novi Sad

98.462€ (3 938 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 6.sprat

Savski Venac, Dedinje - Neznanog junaka 131m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

2.0, 131m2, 1/3, LUX, podno grejanje (gas), lift, dva garažna parking mesta, ostava, smart home sistem upravljanja, video nadzor, interfon,... više

990.000€ (7 557 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 131m²
  • 1/3 spratova

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu- mogućnost kredita na 12 godin

Akva Park, Jagodina

Veći luksuzan stan smešten u jedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 3/6 spratova

Sajmište, Novi Sad

118.570€ (3 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 6.sprat

Sajmište, Novi Sad

155.653€ (3 458 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu

Akva Park, Jagodina

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 2/6 spratova

Aranđelovac, Centar, Kopljare, 4.0, 300m2, 539000EUR

Centar, Aranđelovac

Agencijski ID: 121559, 20a, spratna, bazen, terasa, uknjizen, parking, cela. Ova autenticna i prelepa kuca je opremljena tako da u njoj moze... više

539.000€ (1 796 €/m²)

  • 300m²