Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više
118.450€ (3 037 €/m²)
Salajka, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Predstavljamo nov, neuseljavan stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Osnovne... više
206.000€ (2 000 €/m²)
Rotkvarija, Novi Sad
Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne... više
105.000€ (2 625 €/m²)
Salajka, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Uknjižen, kompletno i kvalitetno namešten četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više
339.900€ (3 365 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen, svetao jednosoban stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizina Novosadskog sajma,... više
97.850€ (3 494 €/m²)
Banatić, Novi Sad
U ponudi je komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u naselju Banatić, u blizini Železničke stanice,... više
147.900€ (2 506 €/m²)
Banatić, Novi Sad
U ponudi je prodaja jednosobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Banatić, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan ima... više
71.010€ (3 227 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Čika Stevina. Uknjižen dvoiposoban stan na lepoj lokaciji. Neposredna blizina Detelinarske pijace, osnovne... više
190.550€ (3 024 €/m²)
Sajam, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Banatić - Sajam. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi petosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje... više
473.800€ (3 179 €/m²)
Stari Grad, Novi Sad
Prodaje se jednosoban stan u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ovaj jednosoban stan od 33m2... više
117.810€ (3 570 €/m²)
Banatić, Novi Sad
Iz ponude izdvajamo odličan petosoban stan na odličnoj lokaciji, naselje Banatić, u blizini Sajma, Železničke stanice i marketa Lidl. Ova nekretnina... više
482.658€ (3 239 €/m²)