ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 155.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi... više
155.000€ (2 540 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 95.680 EU SA AGENCIJOM PROVIZIJOM. Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti... više
88.500€ (1 923 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102587, cena nekretnine je 153.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Stanica, 56m2, dvosoban, drugi sprat. Prelep... više
153.000€ (2 732 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka-1101779 CENA 55.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se garsonjera, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Uknjižena... više
55.000€ (2 619 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102232. CENA stana 143.0000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. Predivan pogled koji se pruža na dvorište.. Blizina... više
143.000€ (2 600 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka 1101008- Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni... više
130.000€ (2 321 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka - 1102458- CENA 170.000 + 3 % AGENCIJSKA PROVIZIJA - Uknjižen trosoban stan u blizini Železničke stanice. Stan je u izvornom... više
170.000€ (2 428 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne... više
140.000€ (2 372 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Jednosoban stan 30m² – Renoviran i namešten, odlična lokacija u blizini Železničke stanice CENA: 85.000e + agencijska provizija 3%. Agencijska... više
85.000€ (2 833 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
<p>Agencijska oznaka 1101993 - Uknjižen jednosoban stan blizu Železničke stanice i Bulevara. Stan poseduje sobu, izdvojenu kuhinju sa trpezarijom... više
80.000€ (2 500 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka 1101672. CENA stana 160 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi trosoban stan, 69m2, odličnog rasporeda, u... više
160.000€ (2 318 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka stana: 1100693, CENA: 170.000 + 3%. agencijske provizije. Potpuno renoviran, odmah useljiv, veoma svetao i udoban dvosoban... više
170.000€ (3 035 €/m²)