Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 266 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2 u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

122.026€ (2 837 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/2 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD – DUPLEKS BULEVAR EVROPA 70m2 ČETVOROSOBAN STAN

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – dupleks na Bulevaru Evrope, četvorosoban stan 70m2, novogradnja, odlična lokacija iza hotela Šeraton Funkcionalni... više

175.100€ (2 501 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001207

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

209.100€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001121

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara,... više

161.450€ (2 935 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan + parking ID#1001206

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

236.900€ (3 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Trosoban stan ID#1001170

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje.... više

185.400€ (2 648 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

137.020€ (2 740 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102565. Cena stana 140.000 +3% agencijske provizije. Prodaje se konforan dvosoban stan u blizini bulevara, socijalnog, centra.... više

140.000€ (2 456 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Odličan jednoiposoban stan ID#1001136

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj... više

149.350€ (2 987 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 148000€

-, Novi Sad

Kvalitetna zgrada, Lepa i mirna lokacija, okružena zelenilom, Dvosoban, 51m2, Bulevar. Agencijska oznaka stana 1102512. Cena stana 148.000eu... više

148.000€ (2 901 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 12/14 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Moderan trosoban stan 92m2 na Telepu sa Bosch kuhi

Telep, Novi Sad

Na prodaju je moderan trosoban stan površine 92 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj izuzetno funkcionalan i kvalitetno... više

228.412€ (2 482 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 92m²
  • Prizemlje

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 197200€

Nova Detelinara, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka-1102434 CENA 197,200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se potpuno NOV dvoiposoban stan, NIKAD USELJAVAN u neposrednoj... više

197.200€ (3 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2/6 spratova