Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 266 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2 do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

171.111€ (2 851 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Odlična investiciona prilika – garsonjera 22m² na top lokaciji kod Futoške

Centar, Novi Sad

Na prodaju potpuno funkcionalna i uknjižena garsonjera od 22m², smeštena na II spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta, u samom srcu Bulevara... više

89.000€ (4 045 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 2.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 197200€

Nova Detelinara, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka-1102434 CENA 197,200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se potpuno NOV dvoiposoban stan, NIKAD USELJAVAN u neposrednoj... više

197.200€ (3 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, Vardarska, 3.0, 67m2, 185000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 122944, IV/XII, lift(2), terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prodaje se prelep trosoban stan u Vardarskoj ulici u blizini Bulevara... više

185.000€ (2 761 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/12 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 75000€

Bulevar, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 1102456 - Cena je 75 000e + 3% agencijske provizije Uknjižena, veća garsonjera u blizini Bulevara i Futoške pijace.... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001158

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Teodora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude renoviran, uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

156.560€ (2 846 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Lux trosoban stan 96m² na Telepu sa uračunatim p

Telep, Novi Sad

Na prodaju je lux trosoban stan površine 96 m² u novogradnji na Telepu, jednoj od najtraženijih i najbrže rastućih lokacija u Novom Sadu. Ovaj... više

339.900€ (3 540 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 96m²
  • .sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 2.5, 54m2, 140000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 124572, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno prijatan, svetao i funkcionalan stan na odlicnoj lokaciji u... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Telep - Uknjižen troiposoban stan ID#1001145

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Milana Koma. Izdvajamo iz ponude odličan, nov troiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj... više

257.500€ (2 959 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Futoški put, , 4.0, 88m2, 224400EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126513, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX NOVI* - 88 m2 SA PDV, 3 spavace sobe, stan sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora... više

224.400€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 5/7 spratova

Novi Sad, Cara Dušana, Cara Dušana, 2.0, 72m2, 216000EUR

Cara Dušana, Novi Sad

Agencijski ID: 114514, V/VI, klima, lift. Na prodaju luksuzan stan od 72m2 u novijoj stambeno poslovnoj zgradi. Nalazi se u ulici Cara Dusana... više

216.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Bulevar vojvode Stepe, 1.0, 48m2, 130000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 125849, II/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. Stan je u mirnom delu Novog naselja. Gleda na dve strane: na bulevar i... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 1 soba
  • 48m²
  • 2.sprat