Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 266 oglasa

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen, renoviran jednoiposoban stan ID#1001203

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bulevar vojvode Stepe. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara... više

108.150€ (3 180 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099444 CENA JE 190000E + 3%agencijske provizije. U CENI PARKING MESTO u dvorištu zgrade.Na prodaju trosoban stan na Novoj... više

190.000€ (2 289 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 198800€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100936 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju duplex stan u Centru, u blizini Futoške pijace, Bulevara,... više

198.800€ (2 581 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 77m²
  • 1/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Bulevar, Novi Sad

Bulevar , odlično mesto za porodicu .Agencijska oznaka 1098066. Cena stama 200.000eu +3% agencijske provizije. Ptrodaje se odličan trosoban... više

200.000€ (3 076 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen dvosoban stan ID#1000894

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Dvosoban stan u neposrednoj bizini centra grada, Doma zdravlja, Bulevara kralja Petra I. Ovaj stambeni prostor... više

123.600€ (2 746 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

80.100€ (2 860 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan troiposoban stan ID#1000418

Bulevar Evrope, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi troiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV, Bulevara cara... više

315.000€ (2 739 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 115m²
  • 7/12 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen, renoviran dvosoban dupleks ID#10011

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara... više

137.970€ (2 935 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 127000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102551 CENA 127.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTEN jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj... više

127.000€ (3 175 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Adamovićevo - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001173

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Braće Krkljuš. Kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Merkatora,... više

127.205€ (2 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 198800€

Bulevar, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1102487 - CENA 198.800 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se trosoban , namešten stan u blizini Bulevara i Futoške pijace.... više

198.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001098

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Momčila Tapavice. Predstavljamo dvosoban stan nalepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara... više

101.350€ (2 471 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat