Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 773 oglasa

Obilićev venac 33m², odvojena spavaća soba, kompletno namešten

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se kompletno namešten stan površine 33m², smešten na prvom spratu manje stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji Obilićev venac. Stan... više

88.000€ (2 666 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 1.sprat

Stan 2.0, Fakultet Zaštite na radu

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta... više

118.000€ (2 185 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 2/5 spratova

Prodaje se porodična kuća kod hotela Tami residence

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište... više

230.000€ (655 €/m²)

  • 351m²
  • Prizemlje

Novogradnja, niška pivara, 2.5 povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

112.680€ (1 817 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2/2 spratova

Porodična dvospratna kuća u Brzom Brodu

Brzi brod, Medijana, Niš

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi... više

140.000€ (666 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Niš, Kičevo, Vardarska, 3.0, 75m2, 135000EUR

Niš

Agencijski ID: 121024, V/VI, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje... više

135.000€ (1 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 5/6 spratova

Retko u ponudi, luksuzna vila 332m2 sa bazenom, Durlan, plac 453m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak... više

412.400€ (1 242 €/m²)

  • 332m²
  • 1/2 spratova

Odličan trosoban stan, namešten, 69m2, 7.sprat, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje... više

150.000€ (2 173 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 7/9 spratova

Na prodaju kuća na Ledenoj steni

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti... više

190.000€ (542 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Odličan poslovno-stambeni objekat 350m2, plac 593m2, Gabrovački put

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju odličan poslovno -stambeni objekat u naselju na Gabrovačkom putu, u blizini Bogoslovije. Udaljen svega oko 5km od centra, nalazi... više

175.000€ (448 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novogradnja 73,27m2, trosoban stan Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Prodaje se stan projektovane površine 73,278m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće... više

135.050€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/7 spratova

Kuća, Sićevo

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća na lepoj lokaciji sa prelepim pogledom. Kuća se nalazi u Sićevu u blizini Kafane Mali Vikend. Kuća se... više

105.000€ (420 €/m²)

  • 250m²
  • 2.sprat