Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 773 oglasa

Ekskluzivna novogradnja u centru 66.72m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na trećem spratu,... više

190.830€ (2 891 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 3/8 spratova

Novogradnja 3.5, 73,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 73.2 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

139.080€ (1 905 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova

STAN-POSLOVNI PROSTOR, PALILULA, 99kvm + MAGACIN 44kvm

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju multifunkcionalni prostor na Paliluli, pogodan za stanovanje, obavljenje svih vrsta poslovno-uslužne delatnosti, kancelarijski prostor,... više

140.000€ (1 414 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja luksuznog trosobnog stana u novogradnji – Niš, mirna i centralna lok

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene... više

202.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća ukupne površine od 250 m2, Pr,Pk i 2 ulaza plus lokal sa posebnim ulazom u sklopu i produžetku kuće. Kuća... više

134.000€ (551 €/m²)

  • 243m²
  • 1.sprat

Moderan dvosoban stan u Panteleju – novogradnja, podno grejanje, parking

Pantelej, Niš

Zgradi (2023) u mirnom delu Panteleja. Stan je odmah useljiv i prodaje se kompletno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Sastoji se... više

118.000€ (2 950 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, Marger stan 79m2, povraćaj pdva

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u blizini Margera, na samo nekoliko minuta od pešačke zone. Takođe su u blizini osnovna škola,... više

203.500€ (2 575 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan kod Saborne crkve, 72m2, CG

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju lep i funksionalan stan u samom centru grada, u neposrednoj blizini Saborne crkve. Stan je uknjižene površine 72m2 i nalazi se na... više

140.000€ (1 944 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/6 spratova

Duplex, Palilula, drugi sprat i potkrovlje, parking

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini „Kule“ i hotela „Marica“. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a... više

123.700€ (1 288 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 2/3 spratova

Kuća sa 3 stambene jedinice i 2 garaže, parcela 484m²

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se porodična kuća na placu od 484m² . Kuća je u osnovi 131m² i sastoji se od tri odvojene stambene jedinice, idealna za veću porodicu... više

515.000€ (1 344 €/m²)

  • 383m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Na prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 46,29 m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše... više

96.600€ (2 100 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Prodaja garsonjere u izgradnji- Kej kod Grčke ambasade,

Centar, Crveni Krst, Niš

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Keju u neposrednoj blizini Grčke ambasade, u ponudi je stan u izgradnji površine 32m², smešten... više

81.400€ (2 543 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 5/5 spratova