Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 773 oglasa

Kuca, Pantelej 450m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi... više

397.000€ (882 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

Odlična porodična kuća, 200 m2

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u blizini glavne železničke stanice. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život.... više

200.000€ (1 000 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/1 spratova

Četvorosoban stan, 117 m², Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u porodičnoj kući na lepoj lokaciji za stanovanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici iznad Pantelejske crkve (5 minuta... više

146.000€ (1 247 €/m²)

  • 4 soba
  • 117m²
  • 2.sprat

Na prodaju komforan četvorosoban stan kod Pravnog...

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan četvorosoban stan kod Pravnog/Ekonomskog fakulteta. Uknjižena površina stana je 109m2, nalazi se na II spratu u zgradi... više

227.000€ (1 973 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Stambeno- poslovni objekat na Crvenom pevcu, 450 m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na Crvenom pevcu, 450 m2, na 293 m2 placa, 370.000e. Poslovni deo sačinjen je od tri prostorije od kojih... više

370.000€ (822 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

4.0, Duplex, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u centu Niša, na par minuta hoda do... više

265.000€ (2 208 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 6/7 spratova

Novogradnja 3.5, 79.5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 79.5 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

151.050€ (1 912 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan kod Pantelejske crkve

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Moderan dvosoban stan u novogradnji – odličan raspored. Na prodaju dvosoban stan površine 50,90 m² (neto sa lodjom), smešten na I, II ili III... više

107.000€ (2 098 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju stan u blizini crkve na Panteleju

Pantelej, Niš

Stan 3 — Dvosoban, 50.90 m² (sa lođom) Sprat: I ili III • Moderna novogradnja • Odličan raspored Predstavljamo komforan dvosoban stan idealno... više

107.000€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

Kuća, Staro groblje

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u neposrednoj blizini Novog Niša, DIFa i fakulteta zaštite na radu, uknjižene površine 88m2 sa pomoćnim objektom,... više

52.000€ (590 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje

Stan u Kuci 88m2

Apelovac, Palilula, Niš

Prodaje se stan u kuci povrsine 88m2 na mirnoj lokaciji u gradu. Stan se sastoji iz ulazinog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

77.350€ (878 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Kuća na Panteleju, 94m2, plac 405m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju prizemna kuća na Panteleju, u blizini crkve Sv.Pantelejmon, uknjižene površine od 94 m2. Nalazi se na ravnom placu od 405 m2. Kuća... više

180.000€ (1 914 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje