Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 773 oglasa

3.5, stan duplex u blizini Delta Planet-a, 86m2

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, DUPLEX, na početku Bulevara Nemanjića, u blizini marketa LIDL, pijace Boško Buha, Doma zdravlja, Delta... više

140.000€ (1 627 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 10/11 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

57.200€ (1 787 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/4 spratova

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele,... više

172.648€ (1 709 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura:... više

88.464€ (1 923 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na 1.spratu stambene zgrade sa liftom. (PR + 4) Kvadratura: 56,43... više

101.574€ (1 813 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.0

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

197.150€ (2 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/6 spratova

Stan u Panteleju 75m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan na Panteleju od 75m2. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Stan se... više

131.500€ (1 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 1.sprat

Novogradnja 3.5, 87,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 87.2m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

165.680€ (1 904 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 1/4 spratova

NA PRODAJU KUĆA, DURLAN, 50M2, PR, PLAC 163 M2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini pošte i tri solitera. Nalazi se u mirnom okruženju za porodično stanovanje. Površina je 50m2, prizemna,... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Prodaja, Stan, Niš, Medijana, Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 43, 54m² Objekat:... više

103.200€ (2 400 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju jednoiposobni stan 38.5 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 38.5 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom... više

79.500€ (2 092 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2.sprat

Stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini... više

150.000€ (1 442 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • 3/3 spratova