Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 773 oglasa

Trosoban stan, panoramski pogled, Bulevar

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na početku Bulevara Nemanjića sa panoramskim pogledom na Nišavu i okruženje. Stan ima 75m2, korisne površine. Nalazi... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 18/19 spratova

Nov 5.0 stan na Bulevaru Nemanjica

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan petosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića. Stan se nalazi... više

361.200€ (2 345 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 154m²
  • 4/6 spratova

Na prodaju troiposoban stan- Svetosavski park

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića,... više

180.000€ (2 117 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 7/10 spratova

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 45, 41m² Sastoji... više

108.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan, centar grada

Medijana(Niš), Medijana, Niš

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada... više

288.400€ (1 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 186m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan 57m2, renoviran, IV sprat, Bogoslovija

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran stan 57m2, na IV spratu kvalitetne starije zgrade na Delijskom Visu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene... više

105.000€ (1 842 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

Kuća, Brzi Brod

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u naselju Brzi Brod u neposrednoj blizini marketa, autobuskuh stajališta, škole... Kuća se sastoji od... više

120.000€ (521 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

2.5 Stan , Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata.... više

90.730€ (1 649 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 63.83 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

154.470€ (2 451 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja 2.5, 65.1 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

123.690€ (1 902 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

NA PRODAJU STANOVI U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stanovi u novogradnji na idealnoj i traženoj lokaciji u Duvaništu, između Zone 2 (Bulevar Nemanjića) i centra Duvaništa, u ponudi... više

2.400€ (60 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • /4 spratova

Prodaja, Stan, Niš, Medijana, Pravni fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

više

226.600€ (2 060 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 2.sprat