Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 776 oglasa

3.5 stan na Trošarini

Palilula, Niš

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim... više

140.500€ (1 734 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju dvosoban stan u Mokranjčevoj ulici – idealan za adaptaciju po mer

Mokranjčeva, Palilula, Niš

U srcu grada, u mirnoj ulici sa odličnom povezanošću, nalazi se dvosoban stan površine 52m² u zgradi sa pet spratova, smešten u prizemlju. Ova... više

90.000€ (1 730 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/5 spratova

3.5 stan u novogradnji na Panteleju

Pantelej, Niš

Na prodaju troiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, idealan za Kvadratura: 66,48 m²... više

119.664€ (1 786 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Marger, četvorosoban, 5. sprat, lift, cg

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju stan na Margeru. Stan ima 100m2, 89m2 korisne povrišine, po sturkturi je konforan četvorosoban. Nalazi se na 5. spratu u zgradi... više

196.000€ (1 960 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 5.sprat

Kuća, Medoševac

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u naselju Medoševac. Nalazi se na finom mestu za porodični život, a svega... više

280.000€ (717 €/m²)

  • 390m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan ,renoviran - sa nameštajem i tehnikom,VII sprat, 75 m2,

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom.... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 7/8 spratova

Dvospratna kuća kvalitetne gradnje, 300 m2, 1027 m2 placa,

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • 2.sprat

Sprat u kuci 86m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju sprat u kuci povrsine 86m2, u mirnom delu grada. Stan je po strukturi dvoiposoban i sasoji se od ulaznog hodinka, dnevnog boravka... više

67.000€ (779 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

Prizemna kuća, kod glavne autobuske stanice, 79 m2

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od... više

35.000€ (443 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 81,94m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

144.220€ (1 780 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kuća, Domaćinstvo, 22 ara plac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju kuca na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, na samo par kilometara od grada. Kuća je uvučena nekih 350 metara od asfalta... više

206.000€ (2 060 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) dvoiposoban, 67

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova