Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 776 oglasa

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.87m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

136.910€ (2 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 8/8 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

123.617€ (2 332 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 13/15 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 64.21m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

141.262€ (2 207 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju porodična kuća 312 m² sa dvorištem – Niška pivara

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju je prostrana porodična kuća na mirnoj i povučenoj lokaciji u blizini Niške pivare. Kuća se nalazi na placu od 4 ara i ima ukupnu... više

230.000€ (737 €/m²)

  • 312m²
  • /2 spratova

Porodični stan sa fenomenalnim rasporedom i puno dnevnog svetla

Apelovac, Palilula, Niš

Zgrada je projektovana tako da pruži vrhunski komfor, odličnu izolaciju, puno svetlosti i privatnost zahvaljujući malom broju stanara. U neposrednoj... više

126.000€ (1 826 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/2 spratova

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI NA PANTELEJU

Pantelej, Niš

Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban stan u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Panteleju. Ova nekretnina površine... više

175.000€ (1 620 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

147.300€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/8 spratova

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine ...

Ćele kula, Medijana, Niš

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine 86,67 m2. To je dupleks u nadogradnji na petom spratu bez lifta. Stan je odličnog rasporeda... više

109.300€ (1 270 €/m²)

  • Garsonjera
  • 86m²
  • Prizemlje/5 spratova

3.5, stan na Panteleju, 99m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje.... više

103.100€ (1 041 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 1.sprat

Na prodaju stan u kući u Pasi Poljani

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju stan u kući u naselju Pasi Poljana. Na odličnoj lokaciji za život za one koji vole da pobegnu od grada i gradske buke. Stan je površine... više

44.800€ (400 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • Prizemlje

Stan na visokom prizemlju u centru grada pogodan za poslovni prostor

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan 77m2, na visokom prizemlju. Stan je odličan za neku poslovnu delatnost i u prošlosti je takodje bio korišćen za kancelariju.... više

98.000€ (1 272 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novogradnja, Jagodin mala, trosoban, PDV, parking

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje.... više

147.115€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova