Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 776 oglasa

Na prodaju trosoban stan kod Caira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji sa pogledom na Cair. Nalazi se na 6.spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevne... više

154.000€ (2 231 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 6/10 spratova

Oglas

Bulevar Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 81 m² u prestižnom kompleksu Planeta Residence, na 5. spratu zgrade sa liftom. Cena... više

240.000€ (2 962 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5.sprat

Na prodaju kuća 324m2 na 133 m2 placa u centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u samom centru grada, na minut hoda od pesacke zone. Kuca je povrsine 324m2 na zemljištu površine 133m2. Na prizemlju se... više

566.500€ (1 748 €/m²)

  • 324m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan u centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi četvorosoban, uknjižen na 92m2 i nalazi se na 3. spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji... više

185.000€ (2 010 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 5.sprat

Dve kuće u zajedničkom dvorištu, Kičevo, 300 m2

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju dve kuće u zajedničkom dvorištu, u blizini OTC-a, na samo 500m od centra grada. Kuće se nalaze na placu površine 254 m2. Starija... više

200.000€ (645 €/m²)

  • 310m²
  • Prizemlje

Kuća Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

80.000€ (727 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Lepa porodična kuća iznad Elektronske Industrije, 178m2, legalizovana

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju fina porodična kuća u naselju Delijski Vis iznad Elektronske Industrije. Nalazi se u mirnom okruženju, a nadomak su osnovna škola,... više

160.000€ (898 €/m²)

  • 178m²
  • 1/2 spratova

Kuća sa pomoćnim objektima Lalinac, na placu 17,28a

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Lalincu uknjižene površine 70m2 sa pomoćnim objektima na placu od 17,28a. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i... više

39.000€ (557 €/m²)

  • 70m²
  • Prizemlje

Renovirana kuća u G.Komrenu, dve etaže po 102 m2, pomoćne zgrade 176

Gornji komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan... više

145.000€ (710 €/m²)

  • 204m²
  • 2/2 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 66.72m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu,... više

190.820€ (2 891 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 2/8 spratova

Novogradnja, jednosoban stan, Rasadnik, 35,1 m2, II sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu... više

72.306€ (2 065 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja Donja Vrežina 48,74m2-Treći sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

85.750€ (1 750 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 3/3 spratova