Za upit stanovi kuće vrnjacka Banja pronađeno 116 oglasa

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

43.890€ (1 995 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 1/4 spratova

Stan 36, 69 m², prizemlje, Vrnjačka Banja, Raj

Raj, Vrnjačka Banja

U ponudi je stan u izgradnji u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji u mirnom delu mesta. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade... više

53.200€ (1 477 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvosoban stan 46 m², Centar, Vrnjačka Banja, 2. sprat

Centar, Vrnjačka Banja

Odlična lokacija u centru Vrnjačke Banje čini ovaj stan izuzetno privlačnim za život ili investiciju. Nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno... više

69.900€ (1 519 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Jednosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 34, 29 m²

Centar, Vrnjačka Banja

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom,... više

68.580€ (2 017 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 2/5 spratova

Udoban Dom i Sigurna Investicija u Vrnjačkoj Banji – U Izgradnji

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja je u izgradnji u jednoj od najlepših... više

72.140€ (1 803 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/4 spratova

LUKSUZAN STAN SA PRIVATNIM DVORIŠTEM – NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI U V

Vrnjačka Banja

Na prodaju moderan stan u savremenoj zgradi vrhunskog kvaliteta, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji. Ova nekretnina... više

71.800€ (1 889 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • Suteren/3 spratova

PRAVA PRILIKA – JEDNOSOBAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI, IDEALAN ZA STANOVANJE I P

Vrnjačka Banja

Prodaje se moderan jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji – najtraženijem turističkom mestu u Srbiji,... više

76.030€ (2 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

323.565€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 117m²
  • /3 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.1 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

66.470€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

63.053€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.10 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

66.470€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

72.982€ (2 027 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova