Železnik, Čukarica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više
160.210€ (2 715 €/m²)
Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd
Prodaje se lep i funkcionalan jednosoban stan u ulici Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 26 i popularnog restorana... više
170.000€ (3 400 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - Prestige belongs in the first row by the river 4.0, 117m2 (terrace 6m2), 6/20,... više
950.000€ (8 119 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Aria - luxuriously fully equipped, free storage 3.5, 92m2 (terrace 8m2), 5/21, central heating, lift,... više
498.888€ (5 422 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno... više
760.000€ (4 367 €/m²)
Narodno pozorište, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5.0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan... više
510.000€ (4 250 €/m²)
Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen... više
259.000€ (3 197 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više
88.596€ (1 808 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Na prodaju prelep komplet opremljen stan na III spratu stambene zgrade u novogradnji, Obrenovac – Rvati. Stan u svojoj osnovi ima 86 m² + pripadajući... više
186.500€ (2 095 €/m²)
Karaburma, Beograd
Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je... više
278.000€ (2 527 €/m²)
Kalenić Pijaca, Beograd
Prodaje se odličan, lepo održavan, jednosoban stan na prvom spratu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog... više
235.000€ (4 433 €/m²)
Braće Jerković, Beograd
Izuzetno lep stan, svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, pijaca kao... više
195.000€ (1 969 €/m²)