Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1809 oglasa

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 218m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 218m2 (terasa 39,47m2), 3/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

1.131.572€ (5 190 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 218m²
  • 3/3 spratova

Savski venac, Slavija - Nemanjina, 171m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Nemanjina 5.0, 171m2 (balkon i terasa 6m2), 1/3, TA, interfon U ponudi je sunčan i svetao salonski stan, sa visinom... više

580.000€ (3 391 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 171m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Gradska bolnica, Preševska , 2.5, 80m2, 205000 EUR

Gradska Bolnica, Beograd

Lep dvoiposoban stan nadomak Zvezdarske šume i Cvetkove pijace, na dva nivoa. Na prvom nivou je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik... više

205.000€ (2 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 32m2 , T , 178500e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 0.5, 32.44 m2 sa terasom, III od XV spratova, cg, 3 lifta,... više

178.500€ (5 578 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 3.sprat

PRODAJA, TROSOBAN PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

892.888€ (6 332 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 19.sprat

DVOSOBAN RENOVIRAN STAN NA NOVOM BEOGRADU

Inst.majka I Dete, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju izuzetno lep, kompletno, vrhunski renoviran stan merne povrsine 60m2 uknjizen na 58m2 (2 manje terase ne ulaze u knjiznu povrsinu).... više

235.000€ (3 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 5.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska, 2.5 stan/pp, 53m2, PSUT/8, CG

Klinički Centar, Beograd

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5, 53m2, PSUT/8, CG, podrum, 2 ulaza Prodaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je... više

139.000€ (2 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

Trosoban stan 67 m2, Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

204.000€ (3 044 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 11/11 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova