Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1803 oglasa

Cvijićeva, 3, 0, 93m2, 1/6 ID#1605

Cvijićeva, Palilula, Beograd

U neposrednoj blizini strogog centra grada, nalazi se ovaj komforan, svetao , trosoban stan, na prvom spratu zgrade novije gradnje.Terasa se... više

295.000€ (3 172 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 93m²
  • 1/6 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 84m2 , lux ID#1556

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

168.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • Prizemlje/5 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, -, 2.0, 49m2, 174600 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Oldičan stan u blizini Crkve svetog Konstantina i Carice Jelene, u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji. Stan je površine 48.5m2. Nalazi na... više

174.600€ (3 563 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 80m2, 210500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova

Stari grad, Centar - Takovska 97m2

Centar, Stari Grad, Beograd

3.5, 97m2(terasa), 1/4, grejanje na struju, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum U samom srcu opštine Palilula u neposrednoj... više

343.000€ (3 536 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Profesorska Kolonija - Ilirska 59m2

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

2.0, 59m2, 1/1, bez ulaganja, Inverter klime, interfon, internet, ktv Stan se nalazi u mirnoj Ilirskoj ulici nadomak Bulevara despota Stefana.... više

212.000€ (3 593 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/1 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 101m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

5.0, 101m2, 1/5, lift, TA, interfon, internet, klima, ktv, podrum, salonac Ulica Karađorđeva je jedna od najstarijih ulica u Beogradu.U blizini... više

349.800€ (3 463 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 101m²
  • 1/5 spratova

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina, 50m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1.5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan,... više

168.000€ (3 360 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 10/15 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 53m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2.5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban... više

138.000€ (2 603 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 7/7 spratova

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo, 50m2

Altina, Zemun, Beograd

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2.0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Beograd, Stari Merkator - Otona Župančiča, 61m2

Stari merkator, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Stari Merkator - Otona Župančiča 2.5, 61m2 (lođa 3m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju dvoiposoban... više

235.000€ (3 852 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 8/9 spratova