Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1803 oglasa

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova

Stari grad, Centar - Takovska 97m2

Centar, Stari Grad, Beograd

3.5, 97m2(terasa), 1/4, grejanje na struju, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum U samom srcu opštine Palilula u neposrednoj... više

343.000€ (3 536 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Profesorska Kolonija - Ilirska 59m2

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

2.0, 59m2, 1/1, bez ulaganja, Inverter klime, interfon, internet, ktv Stan se nalazi u mirnoj Ilirskoj ulici nadomak Bulevara despota Stefana.... više

212.000€ (3 593 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/1 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 101m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

5.0, 101m2, 1/5, lift, TA, interfon, internet, klima, ktv, podrum, salonac Ulica Karađorđeva je jedna od najstarijih ulica u Beogradu.U blizini... više

349.800€ (3 463 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 101m²
  • 1/5 spratova

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina, 50m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1.5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan,... više

168.000€ (3 360 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 10/15 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 53m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2.5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban... više

138.000€ (2 603 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 7/7 spratova

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo, 50m2

Altina, Zemun, Beograd

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2.0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Beograd, Stari Merkator - Otona Župančiča, 61m2

Stari merkator, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Stari Merkator - Otona Župančiča 2.5, 61m2 (lođa 3m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju dvoiposoban... više

235.000€ (3 852 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 8/9 spratova

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava, 104m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 4.0, 104m2 (lođa 10m2), 7/7, podno grejanje, lift, telefon, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji... više

312.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 7/7 spratova

Zemun, Meandri - Bačka, 68m2

Meandri, Zemun, Beograd

Zemun, Meandri - Bačka 2.0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 5/6 spratova

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra, 53m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa 5m2), 5/8, EG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju funkcionalan,... više

199.920€ (3 772 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 5/8 spratova

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava, 41m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 2.0, 41m2 (lođa 1m2), 4/7, CG, lift, telefon, interfon Na prodaju dvosoban stan smešten na četvrtom... više

164.000€ (4 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 4/7 spratova