Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1823 oglasa

Novi Beograd, Ledine, Kolumbova , 2.0, 51m2, 102000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 108805, NPR/III, uknjizen, novogradnja, parking. EXTRA PONUDA, Uknjizen stan, 2.0 NPR, odlicna lokacija. Uknjizen 1/1. Ne moze... više

102.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Rakovica, Kneževac, Kneževačka, 2.0, 39m2, 75000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 113421, I/III, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlican nov stan sa parking mestom. Stan... više

75.000€ (1 923 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 3.0, 49m2, 153000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjizen, podrum, stambena zgrada. U najlepsem delu Brace Jerkovic,prodaje se uknjizen stan,u... više

153.000€ (3 122 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 4.5, 101m2, 269980EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 113310, V/VIII, klima, lift, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, pogodan za pp,... više

269.980€ (2 673 €/m²)

  • 5 soba
  • 101m²
  • 5/8 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 1.5, 41m2, 167000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112460, PR/III, klima, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

167.000€ (4 073 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 3.5, 115m2, 175000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 100721, I/, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Prodajem duplex u ulici Omladinsko setaliste, na... više

175.000€ (1 521 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

Stari grad, Dom omladine, Kosovska, 5.0, 156m2, 600000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 114286, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, ostava, deljiv, stambena... više

600.000€ (3 846 €/m²)

  • 5 soba
  • 156m²
  • 8/8 spratova

Voždovac, Medaković, Mirča Aceva, 4.0, 104m2, 250000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 109833, III/IV, dupleks, klima, terasa, uknjizen, podrum, Стамбена зграда. Lep duplex na odlicnoj lokaciji. Blizina TC Stadion... više

250.000€ (2 403 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Medaković 2, Rastka Petrovića, 4.0, 76m2, 163200EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 112543, I/III, klima, telefon, izvorno stanje, stara gradnja. Lep,prostran,funkcionalan stan,u mirnom naselju.Cetvorosoban stan,dvorisno... više

163.200€ (2 147 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Šumice, Rada Neimara, 3.0, 75m2, 390000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 92629, II/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza. Стан има одличан распоред просторија, у једном делу је велики дневни боравак... više

390.000€ (5 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/6 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Lamartinova, 5.0, 99m2, 295000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 113089, II/II, terasa(2), uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava, deljiv, stambena zgrada. **NEIMAR, 5.0, TERASA 36m2**Petosoban... više

295.000€ (2 979 €/m²)

  • 5 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Nićifora Ninkovića , 1.5, 35m2, 70000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 112503, PR/III, terasa, za renoviranje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. Lep funkcionaln... više

70.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²