Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1822 oglasa

Vračar, Cvetni trg, Kralja Milutina, 2.0, 58m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 106910, I/VI, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, ostava, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep, zdrav 2.0... više

280.000€ (4 827 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 1/6 spratova

Čukarica, Košutnjak, Luke Vojvodića, 5.0, 270m2, 580000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 110789, II/IV, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 5 soba
  • 270m²
  • 2/4 spratova

Vračar, Neimar, Gospodara Vučića, 2.0, 60m2, 299000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109395, I/III, lift, francuski balkon, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Fantastican 2.0 stan sa smart... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Vračar, SC Vračar, Vojvode Šupljikca, 4.0, 114m2, 335000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjizen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodican stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji... više

335.000€ (2 938 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova

Stari grad, Knez Mihailova, Cara Uroša, 3.0, 110m2, 460000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 101772, IV/V, dupleks, klima, francuski balkon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, moze... više

460.000€ (4 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

Savski venac, Senjak, Kozjaćka, 5.0, 121m2, 630000EUR

Senjak, Beograd

Agencijski ID: 112979, II/III, klima, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

630.000€ (5 206 €/m²)

  • 5 soba
  • 121m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Cara Dušana, Cara Dušana, 4.0, 134m2, 368500EUR

Zemun (cara Dušana), Beograd

Agencijski ID: 107586, II/II, lift, terasa, novogradnja, garaza. HITNA PRODAJA! Stan u raskosnom delu Zemuna. Novogradnja, rok zavrsetak radova... više

368.500€ (2 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 185m2, 750000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 110025, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, fasada nova, garaza(2), pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo... više

750.000€ (4 054 €/m²)

  • 4 soba
  • 185m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Đačkog bataljona, 3.0, 65m2, 127500EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada.... više

127.500€ (1 961 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića Cige, 3.0, 75m2, 120000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlicna cena , Duplex , samo za kes , lift ide do 8.og sprata... više

120.000€ (1 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 10/10 spratova

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 185m2, 900000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 110015, II/, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, garaza(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam fantasticnu... više

900.000€ (4 864 €/m²)

  • 4 soba
  • 185m²
  • 2.sprat

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 82m2, 391000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 108322, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno namesten,... više

391.000€ (4 768 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 8/8 spratova