Za upit stanovi Cukarica pronađeno 90 oglasa

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka

Žarkovo, Čukarica, Beograd

3.0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica... više

230.000€ (2 987 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 6/6 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Slavonskih brigada, 120m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Slavonskih brigada 4.0, 120m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, telefon, interfon, dva parkinga Na prodaju izuzetno komforan... više

370.000€ (3 083 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 2/3 spratova

Bele vode, odličan stan 37m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno... više

98.000€ (2 648 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 3/6 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN JULINO BRDO

Julino Brdo, Cukarica, Beograd

Prodaje se 2.0 stan u ul. Marine Velickovic, Julino Brdo. Odlican stan sa jako funkcionalnom rasporedom .Izvorno stanje.Odlicna lokacija u neposrednoj... više

125.000€ (2 551 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića, 47m2

Rupčine, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban... više

132.600€ (2 821 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

Čukarica, Žarkovo - Veljka Petrovića 123m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

4.0, 123m2 (tri terase), 1/4, novija gradnja, LUX, CG/gas, video nadzor, interfon, internet, ktv, dva parking mesta po dodatnoj ceni. Ulica... više

420.000€ (3 414 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 123m²
  • 1/4 spratova

Stari Cerak, Antona Aškerca, 35m2, lođa ID#1651

Cerak, Čukarica, Beograd

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni... više

115.000€ (3 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Kneza Višeslava

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više

750.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, lux, Banovo Brdo, bez provizije, moguć kredit

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.0, 47,19m2, terasa, II/3, grejanje: podno na struju, inverter klima. Stan u izgradnji, kompletna dokumentacija:... više

165.165€ (3 514 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 2/3 spratova

STAN CUKARICA BELE VODE 94m2 , T , 163000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Momčila Čedića, UKNJIŽEN, petosoban dvoetažni stan sa terasom i 2 kupatila stambena zgrada, sprat:... više

163.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka, 101m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 4.0, 101m2 (lođa 5m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi četvorosoban stan na petom spratu,... više

268.000€ (2 653 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 5/7 spratova

Novogradnja, lux, Banovo Brdo, bez provizije, moguć kredit

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.0, 57,34m2, terasa, III/3, grejanje: podno na struju, inverter klima, dva mokra čvora. Stan u izgradnji,... više

200.690€ (3 520 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova