Za upit stanovi Beograd pronađeno 1822 oglasa

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska, 2.5 stan/pp, 53m2, PSUT/8, CG

Klinički Centar, Beograd

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5, 53m2, PSUT/8, CG, podrum, 2 ulaza Prodaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je... više

139.000€ (2 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 2.0, 41m2, 146800EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129696, IV/V, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking. Svetao, komforan dvosoban stan u zgradi bez lifta, kod Dusanovacka... više

146.800€ (3 580 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan 67 m2, Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

204.000€ (3 044 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 11/11 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Stan na prodaju – Vojvode Vlahovića, blizu okretnice 26 i restorana Rich

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Prodaje se lep i funkcionalan jednosoban stan u ulici Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 26 i popularnog restorana... više

170.000€ (3 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences), 117m2 - Prestige belongs in th

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - Prestige belongs in the first row by the river 4.0, 117m2 (terrace 6m2), 6/20,... više

950.000€ (8 119 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 6/20 spratova

Belgrade Waterfront - BW Aria, 92m2 - luxuriously fully equipped, free storage

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Aria - luxuriously fully equipped, free storage 3.5, 92m2 (terrace 8m2), 5/21, central heating, lift,... više

498.888€ (5 422 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 5/21 spratova

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina, 120m2

Narodno pozorište, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5.0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan... više

510.000€ (4 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 120m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska, 81m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen... više

259.000€ (3 197 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan 49.22m², I sprat, Rvati, Obrenovac – 88.596€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

88.596€ (1 808 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat