Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1827 oglasa

STARI GRAD ATELJE 212 121m2 , 495000e

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

ULAZNI SALON,CETIRI SOBE, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVE OSTAVE, KUPATILO, TOALET I DVE TERASE. uknjizen VP/4 VLAJKOVICEVA više

495.000€ (4 090 €/m²)

  • 5 soba
  • 121m²
  • Visoko prizemlje.sprat

VOZDOVAC AUTOKOMANDA 53m2 , T , 215000e

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

GARAZNO MESTO, PO CENI OD 30.000 EUR-a. Agent prodaje: Renata 060/1470-111 HODNIK,DNEVNI BORAVAK,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA 4/6 JOVE... više

215.000€ (4 056 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4.sprat

Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje - Ruđera Boškovića, 3.0, 65m2, 4/5

Učiteljsko Naselje, Beograd

Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje - Ruđera Boškovića 3.0, 65m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 65m2. Stan je... više

204.999€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite name

Senjak, Beograd

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namene, idealna lokacija 38m2, 1.5, PR/4, klima, zaseban ulaz Ovaj... više

169.000€ (4 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo, dvosoban, 42.37m2 , lux ID#1618

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

118.700€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/5 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 86m2, 440000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

440.000€ (5 116 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 4/8 spratova

Savski venac, Brankov most - Karađorđeva 36, 41m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

1.0, 36.41m2, 3/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum. Karađorđeva ulica je na par minuta od Savske promenade sa jedne... više

164.000€ (4 555 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/8 spratova

Novi Beograd, Belville - Bulevar Crvene Armije 94m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

4.0, 94m2 (terasa), 13/13, CG, lift, internet, interfon, dve klime, ktv, video nadzor, garažno mesto. Novobeogradsko naselje Belville smešteno... više

535.000€ (5 691 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 13/13 spratova

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva, 28m2

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva 1.0, 28m2 (lođa 5m2), VPR/4, TA, klima, interfon, podrum U ponudi je za prodaju jednosoban stan za sređivanje... više

148.000€ (5 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • vp/4 spratova

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina, 30m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava... više

122.000€ (4 066 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova, 98m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 3.0, 98m2 (terasa 15m2), VPR/9, CG, parking, garaža U ponudi stan površine 98m2 koji se sastoji od dve fizički... više

295.000€ (3 010 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • vp/9 spratova