Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1827 oglasa

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina, 53m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina 2.0, 53m2, 1/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju je izvorno dvosoban i veoma... više

235.000€ (4 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/11 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 48m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

190.904€ (3 977 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/8 spratova

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića, 88m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 3.0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj... više

185.000€ (2 102 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Gradska bolnica - Čingrijina, 104m2

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Gradska bolnica - Čingrijina 4.0, 104m2 (lođa 13m2), 3/6, CG, lift Prodaje se izuzetan četvorosoban stan. Prostorije: veliki ulazni... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Stari grad, Dorćol - Dunavska, 117m2 - K-District - useljiv, jedinstven život

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dunavska - K-District - useljiv, jedinstven životni stil! 4.0, 117m2 (terasa 9m2), 1/4, CG, dva lifta, telefon, interfon,... više

780.000€ (6 666 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 1/4 spratova

Troiposoban stan u izgradnji 86 m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 169.925€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan 85,82m2 koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

169.925€ (1 975 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 1.sprat

Voždovac, Kumodraž, Gunjak, 0.5, 27m2, 91000 EUR

Kumodraž, Beograd

Kumodraž, Gunjak, 27m2, PR/3 Garsonjera od 27m2, uknjižena na 24m2, + terasa, prostor ispred stana od 7m2. Prizemlje, nije ukopan. Stan se prodaje... više

91.000€ (3 370 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²

Rakovica, Kanarevo brdo, Vukasovićeva, 3.0, 73m2, 165000 EUR

Kanarevo Brdo, Beograd

Na prodaju lep trosoban stan na Kanarevom brdu u Vukasovićevoj ulici u zgradi bez lifta. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade starije gradnje... više

165.000€ (2 260 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Zemun polje, Jeremije Stanojevića, 2.5, 62m2, 107000 EUR

Zemun Polje, Beograd

Stan u prizemlju male zgrade. Odlično iskorišćen prostor. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više

107.000€ (1 725 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , T+L+2b , 380000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 1.sprat

ZEMUN CENTAR 214m2 , 2T , 600000e

Centar, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! PESACKA ZONA! Zemun, Centar, Gospodska, 8.0, 214 m2 sa 2 terase, I i II od II sprata,... više

600.000€ (2 803 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 214m²
  • 1.sprat

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , 2L , 470000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video... više

470.000€ (3 309 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • Visoko prizemlje.sprat