Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1827 oglasa

Palilula, Karaburma - Uralska, 54m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Uralska 2.0, 54m2 (dve terase 5m2), 3/3, TA, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi pravi porodičan stan, funkcionalnog... više

136.000€ (2 518 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/3 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan), 109m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan) - odmah useljiv, ekskluzivna ponuda! 4.0, 109m2 (dve terase 11m2),... više

770.000€ (7 064 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 12/17 spratova

Zemun, Galenika, Lazara Mamuzića, 57m2 ID#1613

Galenika, Zemun, Beograd

Na prodaju dvosoban stan uknjižen na 57 m² građevinske površine i 51 m² korisne površine. Nalazi se u mirnom i lepom delu Galenike, u blizini... više

142.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/3 spratova

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 110m2 , 279000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

IZVANREDNA INVESTICIJA!DVOSTRANO ORIJENTISAN SALONSKI STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI SA NIZOM POTENCIJALNIH MOGUĆNOSTI KAKO ZA ŽIVOT TAKO I ZA POSLOVNI... više

279.000€ (2 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 2.sprat

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 40m2, 230000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121704, III/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, podrum,... više

230.000€ (5 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/6 spratova

Vračar, Crveni krst, Loznička, 4.0, 130m2, 585000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, površine 131m2.... više

585.000€ (4 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 1.sprat

Čukaricka Padina, odličan stan 31m2

Čukaricka Padina, Čukarica, Beograd

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u... više

95.000€ (3 064 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 3/9 spratova

- stari grad sf 2676

Kopitareva Gradina, Stari Grad, Beograd

Na prodaju trosoban stan površine 61 m² sa terasom od 10 m² i podrumom od 6 m². Smešten je na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata, na odličnoj... više

320.000€ (5 245 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 1.sprat

2.0, Ada mall, Karpoševa, LUX, 53, 36m2

Čukarica, Beograd

2.0, Ada mall, Karpoševa, LUX, 53,36m2, 3/4, podno grejanje, lift, terasa, novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.... više

186.760€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 92m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

3.5, 92m2 + terasa, 1/7, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, podrum Vidikovac je urbano naselje u opštini Rakovica, poznato po odličnoj... više

290.000€ (3 152 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 1/7 spratova

Vračar, Kalenić - Novopazarska 115m2

Kalenić, Vračar, Beograd

4.0, 115m2 (tri terase), 1/5, CG, LUX, lift, klima, garažno mesto, video nadzor, podrum, interfon, internet, telefon, ktv. Novopazarska ulica... više

950.000€ (8 260 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 1/5 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad, Beograd

4.0, 110m2 (67m2+43m2) duplex , terasa, 1/2, EG, terasa, interfon, telefon, ktv, uknjiženo 63m2 Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem centru... više

295.000€ (2 681 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 1/1 spratova