Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1827 oglasa

Dvosoban stan 44.26m², III sprat, Obrenovac (CENTAR) - 88.520€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.520€ (2 011 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3.sprat

Palilula, Karaburma, Roda, 2.0, 56m2, 144999EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 125928, PSUT/IV, terasa, garaza, stambena zgrada. Jedinstvena prilika – stan sa privatnim dvoristem i garazom - 56+50m2! Na prodaju... više

144.999€ (2 589 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Palilula, Borča, Kikindska, 2.0, 55m2, 132000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 126292, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1... više

132.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Severni bulevar, Supilova, 5.0, 196m2, 399500 EUR

Severni Bulevar, Beograd

Svetao, jako lepo sređen i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi građenoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a čine ga open... više

399.500€ (2 038 €/m²)

  • 5 soba
  • 196m²
  • 3/3 spratova

+ČUKARICA VN 3292

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Na prodaju – izuzetan stan na početku Banovog brda. Ova nekretnina predstavlja pravu retkost na tržištu – spoj vrhunske lokacije, izuzetne... više

699.000€ (2 773 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 252m²
  • 4/8 spratova

Žarkovo, stan 36m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Stan 36m2 sa terasom, funkcionalan raspored, odvojena spavaća soba, dnevni boravak sa trepezarijskim delom, kuhinja odvojena šankom, komforno... više

105.000€ (2 916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

- zvezdara sf 2728

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Prodaje se stan u Ulici Pavla Savica, na Zvezdari. Syruktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i terasa. U cenu stana... više

110.000€ (2 820 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Voždovac, Merin Hill - Vojislava Nanovića 48m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/5, CG, dva lifta, KTV, internet, interfon, novogradnja Ulica Vojislava Nanovića se prostire između ulica Ustaničke... više

231.000€ (4 812 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Palilula, Hala Pionir - Bulevar despota Stefana 77m2

Hala Pionir, Palilula, Beograd

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica... više

306.000€ (3 974 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 7/9 spratova

Voždovac, Činovnička kolonija - Jove Ilića 130m2

Jove Ilića, Voždovac, Beograd

4.0, 130m2 (dve terase 14m2), 1/1, LUX, salonac, pola parcele (205m2), pola tavana (60m2) i pola podruma (50m2), ktv, internet, interfon, toplotne... više

769.000€ (5 915 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 130m²
  • 1/1 spratova

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića, 62m2

Kalvarija, Zemun, Beograd

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića 2.0, 62m2 (dve terase 8m2), CG, klima, dva lifta, 8/12, telefon, interfon, podrum, parking Odličan dvosoban... više

210.000€ (3 387 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/12 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina, 53m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina 2.0, 53m2, 1/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju je izvorno dvosoban i veoma... više

235.000€ (4 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/11 spratova