Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1819 oglasa

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 61m2, 183500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Vojvođanska, jednosoban stan sa velikom terasom, novogradnja ID#1625

Ledine, Surčin, Beograd

Otkrijte urbani komfor u ovom elegantnom jednosobnom stanu od 56 m² sa velikom ograđenom terasom, koji se nalazi na prizemlju u lepoj zgradi... više

87.600€ (1 564 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 56m²
  • Prizemlje/4 spratova

Surčin, Ledine, Milovana Vidaka, 3.0, 48m2, 140000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mesto Na... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 2/2 spratova

Palilula, Krnjača, Grge Andrijanovića, 1.0, 33m2, 84000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 130859, II/III, terasa, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

84.000€ (2 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Altina, Dobanovački put, 2.0, 46m2, 100000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130903, II/III, klima, telefon, terasa, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

100.000€ (2 173 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Čubura, , 2.0, 40m2, 160000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130832, PR/, uknjizen. Stan na super lokaciji nedaleko od Cuburskog parka i Hrama Svetog Save. Smesten je u prizemnom objektu,... više

160.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Gospodara Vučića, 2.0, 41m2, 210000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130683, VPR/III, klima, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

210.000€ (5 121 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²

Zemun, Altina, Ugrinovački put 18 deo, 2.5, 50m2, 98500EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130582, II/II, terasa. Prodaje se stan u mirnom kraju Altine. Stan se nalazi u nizoj zgradi sa 4 stana Kvalitetno odradjeno.... više

98.500€ (1 970 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 4.0, 126m2, 340000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjizenih... više

340.000€ (2 698 €/m²)

  • 4 soba
  • 126m²
  • 3/4 spratova

Zemun, Novi grad, Kranjska, 2.5, 55m2, 174900EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom... više

174.900€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²

Savski venac, Centar, Sarajevska, 3.0, 80m2, 300000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 130393, IV/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

300.000€ (3 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Kulina Bana, 1.0, 32m2, 142000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130354, I/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prostrana suncana dnevna soba, stan je okrenut ka suncu, zgrada... više

142.000€ (4 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/6 spratova