Za upit stanovi Beograd petlovo brdo pronađeno 106 oglasa

+ČUKARICA VN 3292

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Na prodaju – izuzetan stan na početku Banovog brda. Ova nekretnina predstavlja pravu retkost na tržištu – spoj vrhunske lokacije, izuzetne... više

699.000€ (2 773 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 252m²
  • 4/8 spratova

Prodaja stanova Beograd – trosoban stan 85m² Banovo brdo, odlična lokacija,

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija... više

285.000€ (3 352 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 85m²
  • 2/5 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Strumička 85m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

3.0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 3/4 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo, dvosoban, 42.37m2 , lux ID#1618

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

118.700€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/5 spratova

RAKOVICA LABUDOVO BRDO 67m2 , 2L , 154000e

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Labudovo brdo, Sretena Mladenovica Mike, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 67 m2 sa 2 lodje, I od IV sprata, cg,... više

154.000€ (2 298 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 1.sprat

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 53m2, 205440 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više

205.440€ (3 876 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

4.5, Ada moll, Karpoševa, LUX, 130m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

4.5, Ada moll, Karpoševa, LUX, 130m2, 4/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisangaražno mesto. Luks novogradnja u izgradnji. Gradnja... više

500.500€ (3 850 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 130m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.5, 133m2, 512590 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Troiposoban stan na povučenom spratu u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, soba-garderober,... više

512.590€ (3 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.5, 97m2, 374145 EUR

Banovo Brdo, Beograd

374.145€ (3 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 4/4 spratova

3.0, Ada mall, Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogr

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.0, Ada mall,Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.Moguća... više

2.430.075€ (35 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

delimicno renoviran, hitna prodaja ID#5721

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Delimicno renoviran uknjizen stan sa dve velike spavace sobe,dva mokra cvora,prostran svetao dnevni boravak,zasebna kuhinja sa trpezarijom i... više

160.000€ (2 253 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 47m2, 181685 EUR

Banovo Brdo, Beograd

181.685€ (3 865 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova