Za upit stanovi Beograd petlovo brdo pronađeno 106 oglasa

Čukarica, Banovo brdo, Toše Jovanovića , 3.0, 154m2, 271000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Na prodaju renoviran stan u poslovnoj zgradi, uknjižen kao poslovni prostor. Površine je 133m2 grejne plus 21m2 terasa. Idealno za poslovni... više

271.000€ (1 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 2/4 spratova

Zemun, Batajnica, Brodska, 3.0, 58m2, 172260EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 127026, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

172.260€ (2 970 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Batajnica, Brodska, 3.0, 60m2, 162000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131324, PR/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice... više

162.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

Zemun, Batajnica, Brodska, 2.0, 58m2, 156600EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131325, II/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice... više

156.600€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2/2 spratova

Rakovica, Labudovo brdo - Serdar Janka Vukotića 64m2

Labudovo brdo, Rakovica, Beograd

2.5, 64m2 (terasa), vpr/11, CG, lift, interfon, internet, KTV, video nadzor, podrum Ulica Serdar Janka Vukotića nalazi se u mirnom i porodičnom... više

177.000€ (2 765 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • vp/11 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 84m2 , lux ID#1556

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

168.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • Prizemlje/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Dostojevskog, 3.5, 125m2, 250000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Stan na savršenoj lokaciji u samom centru Banovog brda. U blizini vam je sve sto je potrebno, veliki park za decu, osnovne škole, obdaništa,... više

250.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 5/5 spratova

Prodaja dvosobnog stana Beograd, potkrovlje 63m2 (uknjiženo 35.5m2), garaža,

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2.... više

185.000€ (2 936 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Davida Pajića 119m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

3.5, 119m2(dve terase), 3/4, duplex, garaža, inverter, bez ulaganja Nepokretnost se nalazi na Lekinom brdu u kratkoj, jednosmernoj, mirnoj... više

304.000€ (2 554 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 119m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra, 77m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan... više

220.000€ (2 857 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Julino Brdo, 2, 0, 43m2 ID#1549

Julino Brdo, Čukarica, Beograd

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Polusuteren/4 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 48 m2 i 17m2 terase, lux ID#14

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu... više

150.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 48m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova