Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd
Odlična ponuda! Nalazi se u polusuterenu stambene zgrade na Kanarevom brdu, ulica Vukasovićeva. Stan je funkcionalnog rasporeda, nalazi se... više
50.000€ (2 380 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4.5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan... više
284.795€ (2 765 €/m²)
Banovo Brdo, Cukarica, Beograd
Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i... više
295.000€ (2 137 €/m²)
Banovo brdo, Čukarica, Beograd
BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj... više
650€ (9 €/m²)
Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd
Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više
142.650€ (2 971 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
4.0, Banovo brdo, Požeška, 121m2, LUX, 3/6, teresa, lift, garaža. Luxuriously furnished real estate, top quality of every built-in element... više
545.000€ (4 504 €/m²)
Julino Brdo, Cukarica, Beograd
Prodaje se 2.0 stan u ul. Marine Velickovic, Julino Brdo. Odlican stan sa jako funkcionalnom rasporedom .Izvorno stanje.Odlicna lokacija u neposrednoj... više
125.000€ (2 551 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Lekino brdo, u najlepšem delu ulice Lazara Tasića, luksuzan, četvorosoban dupleks uknjižen na 130m2 sa tri terase ukupno 163m2. Na trećem je... više
357.500€ (2 193 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom... više
177.000€ (3 687 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više
200.690€ (3 520 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Prodajemo izuzetan luksuzan stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu kod Požeške ulice. Korisne površine 181m2 + 18m2 terase. Stan je osvetljen,... više
370.000€ (1 859 €/m²)
Kanarevo Brdo, Beograd
Na prodaju lep trosoban stan na Kanarevom brdu u Vukasovićevoj ulici u zgradi bez lifta. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade starije gradnje... više
165.000€ (2 260 €/m²)