Za upit stanovi Beograd od 35000 65.000 eura pronađeno 1807 oglasa

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 3.5, 83m2, 305000 EUR

Dimitrija Tucovića, Beograd

Prostran komforan stan u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini javnog prevoza, škola, vrtića, snabdevanja, bolnice i svih sadržaja... više

305.000€ (3 674 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 6/7 spratova

GROCKA KALUDJERICA 95m2 , 2T , 168308e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.51 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

168.308€ (1 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • Prizemlje

VRACAR KALENIC 68m2 , L , 299000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Molerova, 3.0, 68 m2 sa lodjom, III od IV sprata, cg, tel, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon,... više

299.000€ (4 397 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3.sprat

GROCKA KALUDJERICA 45m2 , 78000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

U ponudi je 1.5 stan na prvom spratu, u mirnijem delu Kaludjerice. U blizini prevoza, skole, prodavnica. Povrsina stana je 45m2 i uknjizen je... više

78.000€ (1 733 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Čukarica, Banovo brdo - Kneza Višeslava

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više

750.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 1/2 spratova

Labudovo brdo dupleks P+I 140m2 (100m2+40m2) terasa) ID#1521

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

Izuzetno retko se pojavi u prodaji ovakav stan. Obrati pažnju!!! U ulici Sretena Mladenovića Mike u zgradi sa fasadom od crvene fasadne sa... više

285.000€ (2 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/3 spratova

Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa)

Krunska, Beograd

Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa) 1.5, 65m2 (40m2 stambena površina +25m2 natkrivena terasa), 6/6, CG,... više

219.000€ (3 369 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 6/6 spratova

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 117m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 117m2 (dve lođe 7m2 i 10m2), 2/3, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv Stan se nalazi na sredini ulice Miloja Đaka, u mirnom, novijem,... više

468.000€ (4 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 2/3 spratova

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 56m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

3.0, 56m2 plus lođa 1.5m2, 1/2, grejanje na struju, salonac, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Kao nastavak Ruzveltove ulice, od spomen... više

175.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 1/2 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana, 32m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 1.5, 32m2 (terasa 5m2), 3/4, EG, lift U ponudi fenomenalan jednoiposoban stan u samom srcu Dorćola, u zgradi... više

170.000€ (5 312 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan 46.44 m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) – 92.880€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

92.880€ (2 019 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan 46m2, PK, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 110.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 46m2, smešten na 4. spratu stambene zgrade (bez lifta), na odličnoj lokaciji u samom... više

110.000€ (2 391 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4.sprat