Za upit stanovi Beograd od 35000 65.000 eura pronađeno 1810 oglasa

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska, 81m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen... više

259.000€ (3 197 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan 49.22m², I sprat, Rvati, Obrenovac – 88.596€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

88.596€ (1 808 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Dupleks stan 86 m² + 100m², III sprat, Obrenovac, Rvati (NAMEŠTEN+PARKING),

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prelep komplet opremljen stan na III spratu stambene zgrade u novogradnji, Obrenovac – Rvati. Stan u svojoj osnovi ima 86 m² + pripadajući... više

186.500€ (2 095 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 89m²
  • 3/3 spratova

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, 6.0, 110m2, 278000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je... više

278.000€ (2 527 €/m²)

  • 6 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

VOZDOVAC TROSARINA 88m2 , T+L , 320000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Trosarina, Save Maskovica, 3.5, 88 m2 sa lodjom i terasom, IV od VIII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

320.000€ (3 636 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • 4.sprat

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 71m2 , 170000e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Jovana Bijelica, 3.0, 71 m2, bez terase, PR od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv,... više

170.000€ (2 394 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, CETVOROSOBAN LUKSUZAN PENTHOUSE

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, cetvorosoban stan, koji se nalazi na trecem poslednjem spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka!... više

1.133.600€ (5 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 218m²
  • 3.sprat

PRODAJEMO PETOSOBAN SALONAC NA STAROM GRADU

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Centar Beograda, Stari grad, je oduvek bio pozejlna lokacija, kako za zivot tako i za razne poslovne delatnosti. Na nekoliko minuta hoda je... više

440.000€ (3 410 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 3.sprat

ODLICAN SALONAC U CENTRU GRADA

Centar, Stari Grad, Beograd

Odlican stan na fantasticnoj lokacijii. Uknjizen na 76m2, mereno 84m2.Zgrada salonskog tipa, pristojno ocuvana. Stan je odlicno odrzavan, renovirano... više

420.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

SAVSKI VENAC BALKANSKA 34m2 , (T) , 145000e

Balkanska, Savski Venac, Beograd

PREDSOBLJE,DNEVNA SOBA, SPAVACA SOBA, KUHINJA, KUPATILO I TERASA. uknjizen 4/5 BALKANSKA više

145.000€ (4 264 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 4.sprat

Bez agencijske provizije za kupca. ID#5624

Blok 25 (Arena), Novi Beograd, Beograd

Bez agencijske provizije za kupca. U objektu novije gradnje,renoviran stan.Zona za parkiranje je treća. Porodičan 4,5 sobni stan sa pripadajućim... više

439.990€ (3 893 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 113m²
  • 2/6 spratova

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 68m2

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 3.0, 68m2 (lođa), 18/22, CG, lift, telefon, interfon, klima, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih... više

265.880€ (3 910 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 18/22 spratova