Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1760 oglasa

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara, 45m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 1.0, 45m2 (dve lođe 6m2), 2/4, CG U ponudi izvorno jednosoban stan u neposrednoj blizini Savskog šetališta.... više

150.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

Borča centar, 2, 0, 4/4, uknjižen ID#1603

Borča, Palilula, Beograd

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 4/4 spratova

Cvijićeva, 3, 0, 93m2, 1/6 ID#1605

Cvijićeva, Palilula, Beograd

U neposrednoj blizini strogog centra grada, nalazi se ovaj komforan, svetao , trosoban stan, na prvom spratu zgrade novije gradnje.Terasa se... više

295.000€ (3 172 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 93m²
  • 1/6 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, -, 2.0, 49m2, 174600 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Oldičan stan u blizini Crkve svetog Konstantina i Carice Jelene, u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji. Stan je površine 48.5m2. Nalazi na... više

174.600€ (3 563 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova

Stari grad, Centar - Takovska 97m2

Centar, Stari Grad, Beograd

3.5, 97m2(terasa), 1/4, grejanje na struju, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum U samom srcu opštine Palilula u neposrednoj... više

343.000€ (3 536 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina, 50m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1.5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan,... više

168.000€ (3 360 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 10/15 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 53m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2.5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban... više

138.000€ (2 603 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 7/7 spratova

Novi Beograd, Stari Merkator - Otona Župančiča, 61m2

Stari merkator, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Stari Merkator - Otona Župančiča 2.5, 61m2 (lođa 3m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju dvoiposoban... više

235.000€ (3 852 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 8/9 spratova

Zemun, Meandri - Bačka, 68m2

Meandri, Zemun, Beograd

Zemun, Meandri - Bačka 2.0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 5/6 spratova

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava, 104m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 4.0, 104m2 (lođa 10m2), 7/7, podno grejanje, lift, telefon, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji... više

312.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 7/7 spratova

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava, 41m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 2.0, 41m2 (lođa 1m2), 4/7, CG, lift, telefon, interfon Na prodaju dvosoban stan smešten na četvrtom... više

164.000€ (4 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 4/7 spratova