Centar, Stari Grad, Beograd
U srcu Starog grada, u zgradi koja je zbog svojih kulturnih i istorijskih vrednosti proglašena za kulturno dobro, u prilici smo da Vam predstavimo... više
285.000€ (5 181 €/m²)
Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd
U prilici smo da Vam ponuidmo stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika, u zgradi starije gradnje, koja je u odličnom i održavanom stanju.... više
174.000€ (3 702 €/m²)
Višnjička Banja, Palilula, Beograd
Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji... više
165.000€ (3 750 €/m²)
Zvezdara, Zvezdara, Beograd
U ponudi je trosoban stan smesten u modernom stambenom kompleksu koji postavlja nove standarde savremenog stanovanja. Nalazi se u mirnom i elitnom... više
228.500€ (3 360 €/m²)
Ćukovac, Beograd
Komforan, četvoroiposoban stan povrsine 116m2. Nalazi na 2/3 sprata u stambenoj zgradi u izgradnji sa samo četiri stana. Prema građevinskom... više
368.880€ (3 180 €/m²)
Blok 67a, A Blok, Beograd
Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više
465.000€ (2 703 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više
197.320€ (2 703 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija... više
285.000€ (3 352 €/m²)
FON - Bilećka, Voždovac, Beograd
U ponudi je funkcionalan i dobro održavan stan, idealan za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Osnovne karakteristike:... više
300.000€ (4 285 €/m²)
Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd
Prodaje se dupleks u Ulici Šanticevoj na Dorćolu, 131m2, sa predivnom terasom, studiom i zajedničkom prostorijom. Zgrada nema lift. U potpunosti... više
430.000€ (4 095 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Oliverina – Nameštena garsonjera 28m2 + terasa 7m2 + Parking Prodaje se izuzetno funkcionalna i kompletno nameštena garsonjera u mirnom... više
127.000€ (4 535 €/m²)
Višnjička Banja, Palilula, Beograd
3.0, Sannyville, Slanački put, 74m2, 3/5, CG, lift, lođa, parking. Na prodaju svetao, moderan, trosoban stan u popularnom naselju Sannyville.... više
235.000€ (3 175 €/m²)