Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1742 oglasa

Fontana, Narodnih heroja, 2.0, 53(56)m2, 1/8

Fontana, Novi Beograd, Beograd

Fontana, Narodnih heroja, dvosoban stan uknjižen na 53m2 grejne površine, sa lođom ukupno 56m2. Na prvom je spratu od osam, sa liftom i centralnim... više

198.000€ (3 735 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1/8 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

134.530€ (2 745 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

181.320€ (2 706 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/6 spratova

Luksuzan dvoetažni stan 160 m² kod Bulevara kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara, Beograd

Uknjižena površina 160 m² uz mogućnost kupovine jednog do tri garažna mesta (uknjižena) uz doplatu. Na prodaju je izuzetno komforan dvoetažni... više

390.000€ (2 437 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 160m²
  • 5/6 spratova

Stari grad, Andrićev venac - Kneza Miloša 113m2

Andrićev Venac, Stari Grad, Beograd

4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja... više

435.000€ (3 849 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 113m²
  • 2/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja, 75m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3.0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija... više

210.000€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • vp/7 spratova

Rakovica, Snežane Hrepevnik, 63m2 ID#1606

Centar, Rakovica, Beograd

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici... više

164.000€ (2 603 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 71m2, terasa ID#1638

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, trosoban stan 71m2, dva mokra čvora, klima uređaj, namešten, 127800 Evra. Stan se nalazi u prizemnoj porodično... više

127.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 3.5 STAN NA VIDIKOVCU, SUSEDGRADSKA ULICA

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaje se izuzetno komforan troiposobni dupleks sa velikom terasom i bastom u mirnoj ulici na Vidikovcu. Zauzima prostor od 121m2 gradevinske... više

254.000€ (2 099 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 121m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 0.5, 38m2, 225000 EUR

Blok 65, Beograd

U ponudi je stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa panoramskim pogledom... više

225.000€ (5 921 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 10/40 spratova

Vračar, Neimar - Vardarska 47m2

Neimar, Vračar, Beograd

2.5, 47m2, 2/4, CG, interfon, internet, telefon, ktv Vračar je jedna od najlepših Beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom,... više

229.000€ (4 872 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save – Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/5 spratova