Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1735 oglasa

SAVSKI VENAC EKONOMSKI FAKULTET 76m2 , (T) , 185000e

Ekonomski Fakultet, Savski Venac, Beograd

U PONUDI JE STAN KOJI FUNKCINISE KAO DUPLEX. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI U CENTRU GRADA. BLIZINA BROGRADA NA VODI, SAVSKOG TRGA, SLAVIJE,... više

185.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

STAN CUKARICA ŽARKOVO 74m2 , T , 190000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Dušana Vlajića, UKNJIŽEN, Renoviran dvoiposoban renoviran stan sa terasom i ostavom u okviru stana... više

190.000€ (2 567 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

STAN CUKARICA ŽARKOVO 43m2 , T , 105000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Zorina, jednoiposoban stan sa terasaom novija gradnja sprat: 3/5, cg-gas, bez ulaganja, sa kompletnim... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 51m2 , (L) , 129000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Odlican stan, prakticno nekoriscen, u novijoj gradnji, sa dobrim rasporedom prostorija. Orijentacija - jugoistok. Parking u dvoristu zgrade.... više

129.000€ (2 529 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 67.28m2, 154744e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan u izgradnji u novom projektu koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

154.744€ (2 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/4 spratova

Vračar, odličan stan 39m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja... više

137.000€ (3 512 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Suteren/3 spratova

Sremčica, nov stan 71m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 71m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

124.000€ (1 746 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • vp/2 spratova

Braće Jerković, stan 50 m²

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Uknjižen stan 50m2 korisne površine , funkcionalan raspored, 2 terase, na odličnoj lokaciji u srcu Voždovca, u naselju Braće Jerković, smešten... više

115.000€ (2 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Barajevo GAJ, stan 46m2

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan... više

54.000€ (1 173 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Barajevo, Gaj, 75m2+26m2 terasa

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan... više

76.000€ (1 013 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 1/5 spratova

3.5, Banovo brdo, 88m2+61m2 dvorište, eg, garaža

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.5, Banovo brdo, 88m2, Pr/4, toplotne pumpe, lift, novogradnja, terasa 61m2,garaža. Tel: 0631811002 Zorana Petrović Novogradnja u izgradnji.... više

288.750€ (3 281 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/4 spratova

Rakovica, Labudovo brdo - Serdar Janka Vukotića 64m2

Labudovo brdo, Rakovica, Beograd

2.5, 64m2 (terasa), vpr/11, CG, lift, interfon, internet, KTV, video nadzor, podrum Ulica Serdar Janka Vukotića nalazi se u mirnom i porodičnom... više

177.000€ (2 765 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • vp/11 spratova