Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
3.5, Banovo brdo, 88m2, Pr/4, toplotne pumpe, lift, novogradnja, terasa 61m2,garaža. Tel: 0631811002 Zorana Petrović Novogradnja u izgradnji.... više
288.750€ (3 281 €/m²)
Labudovo brdo, Rakovica, Beograd
2.5, 64m2 (terasa), vpr/11, CG, lift, interfon, internet, KTV, video nadzor, podrum Ulica Serdar Janka Vukotića nalazi se u mirnom i porodičnom... više
177.000€ (2 765 €/m²)
Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd
Stan za prodaju Dedinje Na Dedinju, u ulici Diane Budisavljević na prodaju etažni stan. Stan se sastoji: - od prizemlja - površine 60m2 gde... više
880.000€ (4 356 €/m²)
Banjica, Voždovac, Beograd
Na prodaju funkcionalan i svetao stan na trećem, ujedno i poslednjem spratu uredne zgrade sa liftom. Upisane korisne površine 79 m² (građevinske... više
197.000€ (2 345 €/m²)
Cerak, Čukarica, Beograd
Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji,... više
115.000€ (3 285 €/m²)
Dedinje (Rtv Pink), Savski Venac, Beograd
Na prestižnoj lokaciji, okružen parkovskim zelenilom, nalazi se ovaj komforan trosoban stan na drugom spratu, sa parking prostorom ispred zgrade.... više
359.000€ (4 174 €/m²)
Dorćol, Beograd
Prodaje se dvosoban, salonski stan, na nivou visokog prizemlja, na odličnoj lokaciji, u ulici Cara Dušana. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće... više
145.000€ (3 372 €/m²)
Blok 62, Novi Beograd, Beograd
Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan... više
199.000€ (3 109 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu... više
150.000€ (3 125 €/m²)
Vozdovac, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata,... više
338.000€ (2 560 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran.... više
135.000€ (3 750 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog... više
138.000€ (3 729 €/m²)