Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1824 oglasa

PRODAJA, 3.0 STAN , DENKOVA BASTA, VOJISLAVA ILICA

Denkova Basta, Zvezdara, Beograd

Prodajemo odlican, veoma svetao trosoban stan na idealnom, trecem spratu, uredne, jako dobro odrzavane zgrade renomiranog investitora! Odlicna... više

295.000€ (3 277 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3.sprat

STAN CUKARICA BANOVO BRDO 138m2 , 2T , 295000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i... više

295.000€ (2 137 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 138m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova, 98m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 3.0, 98m2 (terasa 15m2), VPR/9, CG, parking, garaža U ponudi stan površine 98m2 koji se sastoji od dve fizički... više

295.000€ (3 010 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • vp/9 spratova

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića, 90m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića 3.5, 90m2 (lođa 5m2), CG, lift, 6/8 Odličan troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na samom početku... više

295.000€ (3 277 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 6/8 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad, Beograd

4.0, 110m2 (67m2+43m2) duplex , terasa, 1/2, EG, terasa, interfon, telefon, ktv, uknjiženo 63m2 Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem centru... više

295.000€ (2 681 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 1/1 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Lješka 106m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.0, 106m2 plus ulazna terasa, pr/1, grejanje na gas, klima, ktv, internet, interfon. Banovo brdo je urbano naselje i centar opštine Čukarica,... više

295.000€ (2 783 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • Prizemlje/1 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 275000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon,... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Vračar, na odličnoj lokaciji - 69kvm (64+5)

Čubura, Vračar, Beograd

Veoma svetao, zdrav, funkcionalan, dvostrano orijentisan (jug, zapad) trosoban stan. U mirnom okruženju. Prostorije: dve prostrane spavaće... više

255.000€ (3 984 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana, 77m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 4.0, 77m2 (terasa 2m2), 2/4, EG, telefon U ponudi salonski stan sa visinom plafona od 3m,... više

296.000€ (3 844 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 77m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo, , 3.0, 96m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 11222, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, podrum, dvorisna zgrada. Na prodaju... više

255.000€ (2 656 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²

Voždovac, Trošarina, Milisava Đurovića, 4.0, 70m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se cetvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa... više

255.000€ (3 642 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

Vračar, Južni bulevar, Šumatovačka, 3.0, 69m2, 255000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130150, I/IV, terasa, uknjizen, podrum. Veoma svetao, dvostrano orijentisan, adaptibilan stan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije:... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova