Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1824 oglasa

nov, moze kredit, lux, kao dva zasebna stana ID#5710

Lion, Zvezdara, Beograd

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa (Stanka Vraza), 93m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa (Stanka Vraza) 3.0, 93m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se... više

297.600€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 93m²
  • 3/3 spratova

Vukov spomenik – Zahumska 1,2kvm, sa PDV-om ID#27029

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Dvoiposoban stan, na I/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

256.350€ (5 127 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 1/5 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 135m2

Karaburma, Palilula, Beograd

6.0, 135m2(terasa 6.5m2), 4/4, duplex, EG, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

278.000€ (2 059 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 135m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Bulevar oslobodjenja, Bulevar oslobođenja , 3.0, 108m2, 299000 EUR

Bulevar Oslobodjenja, Beograd

Na dobroj lokaciji, izuzetan stan na trećem spratu u dobro održavanoj zgradi iz 1999.godine sa lepom fasadom, mermernim stepeništem. Stan veoma... više

299.000€ (2 768 €/m²)

  • 3 soba
  • 108m²
  • 3/3 spratova

STARI GRAD CENTAR 60m2 , 299000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kondina, 2.0, 60 m2, bez lodje, II od VI spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet,... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

VRACAR KALENIC 68m2 , L , 299000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Molerova, 3.0, 68 m2 sa lodjom, III od IV sprata, cg, tel, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon,... više

299.000€ (4 397 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3.sprat

Stari grad, centar - Kondina, 60m2, lux + parking

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/5, lift, CG, klima, interfon, video nadzor, podrum, parking Na prodaju luksuzno renoviran stan površine... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/5 spratova

trosoban stan, 72m2, 2/5, adptibilan u četvorosoban ID#1602

Zeleni venac, Savski Venac, Beograd

Odličan, trosoban stan, lako adptibilan u četvorosoban, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u neposrednoj... više

299.000€ (4 152 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/5 spratova

Vračar, Čubura, , 2.5, 70m2, 258000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 125417, II/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep 2.5 stan u mirnoj ulici,... više

258.000€ (3 685 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 67m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više

299.925€ (4 476 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 4/8 spratova

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića, 113m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića 4.0, 113m2 (lođa i zastakljena terasa 31m2), CG, lift, 4/5, telefon, interfon, KATV,... više

300.000€ (2 654 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 113m²
  • 4/5 spratova