Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1826 oglasa

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska, 55m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan, smešten u srcu... više

249.000€ (4 527 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 4/5 spratova

Zemun, Gornji grad - Banatska, 92m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Banatska 4.0, 92m2 (terasa 8m2), 2/2, podno grejanje, telefon, interfon, parking Odličan stan - dupleks od 92m2 + 7m2... više

249.000€ (2 706 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 2/2 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Đorđa Stanojevića, 2.0, 55m2, 249000 EUR

Blok 65, Beograd

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu... više

249.000€ (4 527 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1/9 spratova

Karaburma, Generala Aračića, 77m2, 3.5, 1/4, EG, uknj.

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, stara Karaburma, u blizini OFK stadiona i Bogoslovije, u ulici Generala Aračića, troiposoban stan, od 93m2, uknjižen na 77m2 u zgradi... više

250.000€ (3 246 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 77m²
  • 1/4 spratova

STAN VRACAR VRAČAR 83m2 , 2T+T , 250000e

VraČar, Vracar, Beograd

Prodaja stana Beograd, VRAČAR, VRAČAR - Čuburski park, Černiševskog, UKNJIŽEN, trosoban stan sa velikom terasom i 2 balkona, stambena zgrada... više

250.000€ (3 012 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

PALILULA BOTANICKA BASTA 57m2 , T , 250000e

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, 27. marta, 2.5, 57 m2, terasa, VII od VIII spratova, cg, lift, interfon, brzo useljiv,... više

250.000€ (4 385 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 7.sprat

Čukarica, Banovo brdo, Dostojevskog, 3.5, 125m2, 250000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Stan na savršenoj lokaciji u samom centru Banovog brda. U blizini vam je sve sto je potrebno, veliki park za decu, osnovne škole, obdaništa,... više

250.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 5/5 spratova

Prostran duplex stan – 122 m², Obrenovac (naselje Dudovi) - 250.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju izuzetno komforan i funkcionalan stan površine 122 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom naselju Dudovi, Obrenovac.... više

250.000€ (2 049 €/m²)

  • soba
  • 122m²
  • 3.sprat

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 72m2

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

3.0, 72m2, 4/4, EG, renoviran, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Zeleni venac se nalazi u centralnom delu grada na opštini Savski venac,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina, 68m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru,... više

250.000€ (3 676 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića, 70m2 + terasa 140m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3.0, 70m2 + terasa 140m2, PR/4, CG/GAS Na prodaju nov, komforan i veoma funkcionalan trosoban... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/4 spratova

Palilula, Botanička bašta - 27. marta 58m2

Botanička bašta, Palilula, Beograd

2.5, 58m2(terasa), 7/8, lift, CG, podrum, interfon, internet, klima, ktv Nepokretnost je smeštena na samom početku ulice 27. marta, između... više

250.000€ (4 310 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 7/8 spratova