Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Novi Beograd, Blok 45 - Nehruova 70m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

2.0, 70m2(terasa), 4/4, CG, interfon, internet, ktv, renoviran Novobeogradski Blok 45 se prostire pored reke Save. U bloku se nalazi sve što... više

245.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 57m2, 220760 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

220.760€ (3 872 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića, 77m2

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 3.0, 77m2 (terasa 8m2), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum U bloku 34, u ponudi je odličan... više

246.000€ (3 194 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 6/6 spratova

Lekino brdo, Pašmanska, 3, 0, eg, terasa 90m2 ID#1601

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Lekino brdo, trosoban stan49m2, plus soba od 16m2 iterasa od 90m2.Zgrada je luksuzna, građena 2022 godine, u mirnom ozelenjenom okruženju, sa... više

230.000€ (4 693 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

Sunnyville 3.0 67m2, novogradnja ID#1623

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Samo u našoj ponudi, trosoban stan u modernom komplesku Sunnyville u mirnom delu Višnjičke banje. Stan od 67m2, izuzetnog rasporeda. Sastoji... više

230.000€ (3 432 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 1/5 spratova

Savski venac, Humska, , 2.0, 59m2, 214000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 127404, III/III, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog... više

214.000€ (3 627 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Centar, Kralja Milana, 2.0, 50m2, 247000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se dvosoban, dvoetažni stan u nivou prizemlja i potkrovlja, u neposrednoj blizini Palate nauke, ulici Kralja Milana. Donji nivo u pov.... više

247.000€ (4 940 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Save Jovanovića 99m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

4.0, 99m2(terasa), 2/2, EG, bazen, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, parking Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode... više

247.500€ (2 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova

Rakovica, Vidikovac, Patrijarha Joanikija, 4.0, 94m2, 215000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 118816, VPR/X, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje... više

215.000€ (2 287 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²

Palilula, Borča, 29. novembra, 4.0, 86m2, 215000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 127436, dupleks, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta. Fenomenalan... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom ID#599478

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja,... više

248.000€ (4 203 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 3/9 spratova

Naselje Marije Bursać, Jelovac, Karla Soprona, 2.0, 65 kvm (L)

Marija Bursać, Zemun, Beograd

Izvanredan stan u kvalitetnoj zgradi, retko u ponudi. Veoma svetao i prozračan. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko... više

232.000€ (3 569 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova