Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1826 oglasa

PALILULA KARABURMA 93m2 , 2T , 250000e

Karaburma, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Dr Drage Ljocic, 4.0, 93 m2 sa 2 terase, III i IV od V spratova, dupleks, eg-gas, bez lifta,... više

250.000€ (2 688 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

Rakovica, Skojevsko naselje, Luke Vojvodića, 95m2, dupleks ID#1578

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena... više

250.000€ (2 631 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 2/3 spratova

DVA STANA 3.0 i 2.0 cena Dogovor ID#4995

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

Moguc dogovor oko cene..Stan se nalazi na najboljoj poziciji na Banovom brdu .Funkcioniše kao dva trosobna stana. -Prvi nivo - 70m2 Prostrani... više

250.000€ (2 032 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 123m²
  • 4/5 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN , LEKINO BRDO, VOZDOVAC

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na prvom spratu u okviru porodicne stambene zgrade preko puta FK Sindjelic u blizini ulice Vojislava Ilic I... više

234.000€ (3 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva, 58m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva 2.0, 58m2 (terasa 10m2), PR/11, CG, lift U ponudi trostrano orijentisan stan, okrenut ka parku, u zgradi... više

234.000€ (4 034 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/11 spratova

Novi Beograd, Blok 3, Bulevar Zorana Đinđića , 2.0, 62m2, 226000 EUR

Blok 3, Beograd

Veoma lep i funkcionalan stan, sa prelepim pogledom na blokove i Novi Beograd. U neposrednoj blizini svih životnih sadržaja i dešavanja. Stan... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova

3.0, Sannyville, Slanački put, 74m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

3.0, Sannyville, Slanački put, 74m2, 3/5, CG, lift, lođa, parking. Na prodaju svetao, moderan, trosoban stan u popularnom naselju Sannyville.... više

235.000€ (3 175 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere, 84m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi... više

235.000€ (2 797 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 4/10 spratova

Krunski venac, Alekse Nenadovića, 56m2, 2.0, 1/6

Krunski Venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac, Alekse Nenadovića, uknjižen, dvosoban stan, od 56m2. Na prvom spratu od šest sa TA grejanjem u izvornom stanju. Sastoji... više

252.000€ (4 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1/6 spratova

Zemun - Prvomajska 66kvm

Prvomajska, Zemun, Beograd

Funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, na I spratu, pvc stolarija. Prostorije: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, dve spavaće sobe,... više

219.500€ (3 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

Rakovica, Petlovo brdo, Bože Baucala, 3.0, 118m2, 219500EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 109921, I/, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking. Prodaje se stan u mirnom dela... više

219.500€ (1 860 €/m²)

  • 3 soba
  • 118m²
  • 1.sprat

Dr Ivana Ribara - 89kvm

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Veliki troiposoban stan od 89kvm, na VII/VII. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet... više

220.000€ (2 471 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 7/7 spratova