Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova, 67m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 2.5, 67m2 (lođa 4m2), 3/5, EG/podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi... više

241.315€ (3 601 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3/5 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 23 70m2 , 242000e

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon,... više

242.000€ (3 457 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 15.sprat

Novi Beograd, Blok 3 - Bulevar Zorana Đinđića 62m2

Blok 3, Novi Beograd, Beograd

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova

Rakovica, Labudovo brdo, , 2.5, 84m2, 210000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 15/15 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Gospodara Vučića, 2.0, 41m2, 210000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130683, VPR/III, klima, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

210.000€ (5 121 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 67m2 - CENA BEZ PDV-a!

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar - CENA BEZ PDV-a! 3.0, 67m2 (lođa 4m2), 10/22, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor, garaža... više

242.303€ (3 616 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 10/22 spratova

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana, 79m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3.0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan... više

244.000€ (3 088 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 4/4 spratova

EKSKLUZIVAN STUDIO U BEOGRADU NA VODI – BW BELLA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Bella – nov stambeno – poslovni objekat koji pripada premium bloku u okviru kompleksa Beograd na vodi. Ova moderna zgrada,... više

219.888€ (5 235 €/m²)

  • Garsonjera
  • 42m²
  • 14.sprat

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska, 60m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska 3.0, 60m2 (terasa), VPR/3, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža U ponudi je stan u novogradnji površine... više

219.900€ (3 665 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • vp/3 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN, NOVOGRADNJA, ZVEZDAR-AVIV PARK

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je trosoban stan smesten u modernom stambenom kompleksu koji postavlja nove standarde savremenog stanovanja. Nalazi se u mirnom i elitnom... više

228.500€ (3 360 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4.sprat

Blok 30 - Bul. Zorana Đinđića 63kvm + 4kvm lođa

Blok 30, Novi Beograd, Beograd

Dvosoban stan - adaptibilan u dvoiposoban, na IX/XI. Sunčan, svetao, blizina svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život. Prostorije: hodnik,... više

245.000€ (3 888 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 9/11 spratova

Zemun, Miroslava Tirša, 87m2, 3.0, 3/3, uknj

Centar, Zemun, Beograd

Zemun, Karađorđev trg, u mirnoj ulici Miroslava Tirša u ponudi trosoban stan uknjižen na 87m2, sa dve lođe ukupno 98m2. U potkrovlju, na trećem... više

245.000€ (2 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3/3 spratova