Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 3.5, 115m2, 208000 EUR

Petlovo Brdo, Beograd

Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne... više

208.000€ (1 808 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, VRACAR, DUBLJANSKA

Vracar, Vracar, Beograd

Stan na veoma trazenoj lokaciji, u srcu Vracara, u Dubljanskoj ulici na samo par minuta hoda od Hrama. Stan je dvoiposoban, uknizen na 74m2,... više

223.000€ (2 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje

Blok 21 - Bulevar Zorana Đinđića 55kvm

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja... više

224.000€ (4 072 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/11 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 3.0, 71m2, 195000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122420, PR/IV, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Prodaje se stan na Vozdovcu u ulici Jovana Bijelica.... više

195.000€ (2 746 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Živka Davidovića , 3.0, 65m2, 195000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 122774, I/II, terasa, uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava. *** Odlicno pozicioniran, svetao, trostrano orijentisan stan.***... više

195.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Južni bulevar, Gospodara Vučića, 2.0, 68m2, 195000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130199, I/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. **POVOLJNO**Ususkan i tih 2.0 salonac od 68m2, nedaleko od... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 1/2 spratova

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića Cige, 2.5, 72m2, 195000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 130270, VI/VIII, klima, lift, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking. Odlican dvoiposoban stan,... više

195.000€ (2 708 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/8 spratova

Blok 45, stan za prodaju ID#499475

Blok 45 (TC Enjub), Novi Beograd, Beograd

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon,... više

224.000€ (3 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 0.5, 28m2, 195000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

195.000€ (6 964 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3/16 spratova

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 72m2 , 225000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zeleni venac, Jug Bogdanova, 3.0, 72 m2, bez terase, IV od IV sprata (iznad je tavanski prostor), eg,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova, 72m2

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 3.0, 72m2, 4/4, grejanje na struju U ponudi za prodaju veoma komforan, svetao trosoban stan u Jug... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Blok 68 - Jurija Gagarina, 45m2

Blok 68, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 68 - Jurija Gagarina 2.0, 45m2 (terasa 6m2), 7/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno opremljen stan... više

225.000€ (5 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 7/9 spratova