Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Novi Beograd, Ledine, Zografska, 4.0, 95m2, 225000 EUR

Ledine, Beograd

Veoma lep i funkcionalan duplex. Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bežanijske kose, Novog Beograda, autoputa i velikih trgovinskih... više

225.000€ (2 368 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/2 spratova

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 72m2 , 225000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zeleni venac, Jug Bogdanova, 3.0, 72 m2, bez terase, IV od IV sprata (iznad je tavanski prostor), eg,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

Zemun, Centar, Cara Dušana, 3.0, 76m2, 196000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128766, II/IV, terasa. Na prodaju stan u centru Zemuna. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

196.000€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

211.755€ (2 714 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 75m2, 226875 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku, u zgradi od ukupno 23 stana ,Po+P +3+M. Stan se nalazi na drugom spratu od 4, po strukturi je... više

226.875€ (3 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 37A 67m2 , 2T , 227000e

Blok 37a, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta,... više

227.000€ (3 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3.sprat

Čukarica, Cerak vinogradi, Kedrova, 2.5, 58m2, 198000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 129995, VI/VI, klima, lift, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, Adaptibilanu... više

198.000€ (3 413 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 6/6 spratova

Savski venac, Dedinje, Gornjačka, 2.0, 55m2, 227733 EUR

Dedinje, Beograd

Manja, luksuzna zgrada koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i... više

227.733€ (4 140 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Zvezdara, Slavujev venac - Koste Taušanovića 61m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

2.0, 61m2(terasa), 1/3, TA, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor, ostava, podrum Slavujev venac se nalazi u najistočnijem delu opštine... više

228.000€ (3 737 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova

3.5 Karpoševa, 1/6, cg, 2 lifta, lođa, parking mesto

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.5, Ada Mall, Karpoševa, 76m2, 1/6, CG, 2 lifta, lođa, parking Novogradnja u izgradnji, 3.0, 92m2, 3/6, 2lifta, CG, alu stolarija, kalorimetri,... više

228.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 1/6 spratova

Zvezdara, Slavujev venac, Koste Taušanovića , 2.0, 61m2, 228000 EUR

Slavujev Venac, Beograd

Veoma lep stan u mirnom delu Zvezdare, u održavanoj zgradi koja je kompletno sređena. Stan je funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije,... više

228.000€ (3 737 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova

Rakovica, Miljakovac, Borska, 3.0, 79m2, 199000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 105943, I/V, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava,... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 1/5 spratova