Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 53m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom... više

201.400€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/8 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara, 52m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3.0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj... više

183.000€ (3 519 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

STAN uknjižen, 2.5-soban, NOVI BEOGRAD BLOK 70A 59m2 , L+T , 190000e

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

Prodaja stana Beograd, NOVI BEOGRAD, BLOK 70A, Dr. Agostina Neta, UKNJIŽEN dvoiposoban stan korisne površine 59m2 sa terasom 12m2 i lodjom... više

190.000€ (3 220 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 8.sprat

Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića, 65m2

Zvezdarska padina, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića 3.0, 65m2 (terasa 7m2), 1/2, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi renoviran trosoban stan... više

190.000€ (2 923 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Blok 28, Bulevar Milutina Milankovića, 2.0, 58m2, 12/16

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

Blok 28, Bulevar Milutina Milankovića, uknjižen, dvosoban stan od 58m2. Na dvanaestom je spratu od šesnaest,u zgradi sa dva lifta i centralnim... više

203.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 11/16 spratova

Vračar, Južni bulevar, Južni bulevar, 2.5, 60m2, 204000 EUR

Južni Bulevar, Beograd

Prodaje se odličan, dvoiposoban stan na trećem spratu od šest, u dobro održavanoj stambenoj zgradi na Južnom bulevaru. Sastaoji se od ulaznog... više

204.000€ (3 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/6 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 71m2 , T , 185000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kostolacka, 3.5, 71 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifa, interfon, odmah useljiv,... više

185.000€ (2 605 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 1.sprat

3.0 stan u Zemunu, ima i garazno mesto ID#5715

Centar, Zemun, Beograd

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada... više

204.400€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

Prostran porodični stan od 97m² u srcu Obrenovca – samo 200m od gradskog tr

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U prodaji je izuzetno komforan trosoban stan površine 97m², smešten na drugom spratu kvalitetno održavane zgrade, u jednoj od najtraženijih... više

192.000€ (1 979 €/m²)

  • soba
  • 97m²
  • .sprat

Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje - Ruđera Boškovića, 3.0, 65m2, 4/5

Učiteljsko Naselje, Beograd

Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje - Ruđera Boškovića 3.0, 65m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 65m2. Stan je... više

204.999€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića - 70m2, 205.000e

Vojvode Vlahovića, Beograd

Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića 70m2, 1/5, 3.0, EG, T(4m2) Na prodaju uknjižen trosoban stan na prvom spratu stambene zgrade u naselju... više

205.000€ (2 928 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova