Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

ZEMUN SAVE KOVACEVICA 61m2 , 2T , 205000e

Save Kovacevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

205.000€ (3 360 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 4.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN NA BANJICI SA GARAZNIM MESTOM

Banjica, Vozdovac, Beograd

U ponudi je trosoban stan na Banjici, smesten u novoj modernoj zgradi izgradjenoj po savremenim standardima uz koriscenje kvalitetnih materijala.... više

205.000€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Gradska bolnica, Preševska , 2.5, 80m2, 205000 EUR

Gradska Bolnica, Beograd

Lep dvoiposoban stan nadomak Zvezdarske šume i Cvetkove pijace, na dva nivoa. Na prvom nivou je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik... više

205.000€ (2 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje, 50m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran... više

205.000€ (4 100 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Zvezdara - Olimp, 66m2

Olimp, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Olimp 3.0, 66m2 (terasa 4.5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj... više

205.000€ (3 106 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 62 - Jurija Gagarina, 76m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 62 - Jurija Gagarina 3.0, 76m2 (lođa 5m2), 7/20, CG, dva lifta, telefon, interfon Prostran i očuvan porodičan stan na sedmom... više

205.000€ (2 697 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 7/20 spratova

Palilula, Profesorska Kolonija - Ilirska 59m2

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

2.0, 59m2, 1/1, bez ulaganja, Inverter klime, interfon, internet, ktv Stan se nalazi u mirnoj Ilirskoj ulici nadomak Bulevara despota Stefana.... više

205.000€ (3 474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/1 spratova

Savski venac, Durmitorska, renovirano, 48m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv... više

205.000€ (4 270 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • vp/6 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.5, 70m2, 205000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa namestajem u stanu na... više

205.000€ (2 928 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

2, 0/2, 5 lux renoviran uknjizen ID#5687

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine... više

205.000€ (3 306 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 21/24 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Kapetana Miloša Žunjića , 4.0, 102m2, 205180 EUR

Mirijevo, Beograd

Stan u novogradnji u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u najlepšem delu Mirijeva. Objekat se sastoji od tri lamele, u neposrednoj blizini... više

205.180€ (2 011 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 54m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 54m2 (terasa 3m2), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više

205.200€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/8 spratova