Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Stan 64m2, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Stan 64m2 na 18-tom spratu od 19, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarjom... više

199.900€ (3 123 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 11/19 spratova

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića, 77m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 77m2 (terasa 4.80m2), dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi... više

199.900€ (2 596 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 8/17 spratova

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra, 53m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa 5m2), 5/8, EG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju funkcionalan,... više

199.920€ (3 772 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 5/8 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA GORNJEM DORCOLU

Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd

Stan na Dorcolu na odlicnoj lokaciji, kompletno renoviran, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostran i funkcionalan, sa kvalitetnim... više

200.000€ (6 060 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Palilula, Bogoslovija - Generala Aračića, 93m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Generala Aračića 3.0, 93m2 (terasa 6m2), 1/3, EG/kotao, telefon, interfon, ostava, parking U ponudi dvostrano orijentisan... više

200.000€ (2 150 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 93m²
  • 1/3 spratova

Komforan 3.0 stan, Medakovićeva

Medaković I, Voždovac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 3.5, 115m2, 175000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 100721, I/, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Prodajem duplex u ulici Omladinsko setaliste, na... više

175.000€ (1 521 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

Palilula, Višnjička Banja, , 2.0, 60m2, 175000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu... više

175.000€ (2 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²

Voždovac, Voždovačka crkva, Podravska, 2.0, 58m2, 175000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129563, II/II, terasa(2), uknjizen, parking. Odlican svetao, trostran, kompletno kvalitetno renoviran i odmah useljiv stan. Iznad... više

175.000€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2/2 spratova

3.0 Zaplanjska, 71m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Zaplanjska, Voždovac, Beograd

3.0, TC stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput. Funkcionalan... više

200.540€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 57m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

200.690€ (3 520 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja, lux, Banovo Brdo, bez provizije, moguć kredit

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.0, 57,34m2, terasa, III/3, grejanje: podno na struju, inverter klima, dva mokra čvora. Stan u izgradnji,... više

200.690€ (3 520 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova